At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

3 Safkanda Yasaklı Madde Tespit Edildi

10 Mayıs 2017 / 09:05   |   1998 Okundu   YAZDIR

23 Nisan 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda yapılan günün 8.Koşusu’nda 3 Yaşlı İngiliz taylarının 1200 çim pistteki Şartlı-1 mücadelesini ikincilikle tamamlayan Maria KİTAPÇI‘nın sahibi olduğu, antrenörlüğünü İsmail GÜLBUDAK‘ın üstlendiği (LUXOR- MARLINS IMAGE / MARLIN) orijinli 3 yaşındaki doru erkek safkan ANCHORS AWEIGH‘da NAPROXEN isimli doping maddesi tespit edilmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

24 Nisan 2017 Pazartesi günü Bursa Osmangazi Hipodromun’da yapılan günün 1.Koşusu’nda 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının 1400 kum pistteki Handikap-15 mücadelesini ikincilikle tamamlayan Ersin BAKIR‘ın sahibi olduğu, antrenörlüğünü Zülfiye BULUT’un üstlendiği (LION HEART (USA)- LA GRADIVA (FR) / EXIT TO NOWHERE) orijinli 3 yaşındaki al erkek safkan ÖMER COPPER‘de CAFFEINE, PROCAIN doping maddesi verilerek koşturulduğu tespit edilmiştir. ÖMER COPPER bu yarışından sonra 07 Mayıs 2017 Pazar günü İzmir’de start aldığı Kv-6 yarışı beşincilikle tamamlamıştı.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

25 Nisan 2017 Salı günü Ankara 75.Yıl Hipodromun’da yapılan günün 6.Koşusu’nda 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının 2200 kum pistteki Şartlı-5 mücadelesini ikincilikle tamamlayan Fuat BAŞARAN‘ın sahibi olduğu antrenörlüğünü Enver MUTLU‘nun üstlendiği (KANEKO- PIOMBO (IRE) / GRAND LODGE) orijinli 4 yaşındaki al erkek safkan MOBANGO‘da DESMETIL PIRILAMIN doping maddesi verilerek koşturulduğu tespit edilmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“3 Safkanda Yasaklı Madde Tespit Edildi” için 2 Yorum
  1.   İsim Soyisim : KORAY 10-05-2017

    SÜPER…

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  2.   İsim Soyisim : naci demir 10-05-2017

    Kitapçıların Finesse isimli sınıf safkanında da aynı madde yakalanmış ve medyada geniş yankı uyandırmıştı. Sabotaj olduğu söylenmiş cezayı ödemesine öderiz de tekrar etmesinden korkuyoruz denilmişti. Şahsen 2 olay arasındaki bağlantının bu yazıda yer almasını beklerdim. Şeytan ayrıntılarda gizlidir ve bu ayrıntıları yakalayan bir adım öne geçer. Belli ki birileri Kitapçı ekürisine fena halde gıcık olmuş durumda. Eski seyislerden biri midir rakip ekürilerden biri midir bu olayın arkasındaki kişi veya kişiler bir an önce bulunup olay derinlemesine soruşturulmalıdır. Diğer atlar için bir yorumda bulunmuyorum fakat bana göre Kitapçıların atına doping aynen Finesse gibi büyük ihtimalle dışarıdan verilmiştir.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın