At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

4 farklı hipodromdaki yarışlar için sadece Hürkont Medya Grubu 7 Ekim’de gazetelerini yarışsever ile buluşturdu

08 Ekim 2018 / 14:33   |   594 Okundu   YAZDIR

7 Ekim Pazar günü yapılan at yarışlarında TJK, bir ilke imza attı. Diyarbakır, İstanbul, Longchamp, Adana Hipodromları olmak üzere 4 farklı hipodromda aynı gün yarış yapıldı. Hürkont Medya Grubu,  Diyarbakır yarışlarında 8 sayfa Güncel, İstanbul – Adana yarışlarında dağıtım yaptığı kendi yayınları ve diğer yayınların tamamını çıkartarak yarışseverlerle buluşturdu. Longchamp Yabancı Güncel gazetesini çıkartırken Hürkont Medya Grubu yarışsever ile buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Hürkont Medya Grubu yayınlarını tüm Türkiye’de, Hürkont satış noktaları ve www.bultenci.com’da bulabilirsiniz. TJK’nın tüm hipodromlarda traküs sistemini hayata geçirmesi halinde 8 sayfa ve 16 sayfa olmak üzere yepyeni formatla çıkartıp yarışseverin rehberi olacak yayınlarımız sadece ve sadece traküs sisteminin start almasını bekliyor. Siz güvendiniz, biz güveninize layık olmak için her gün çalışmaya devam ediyoruz.

Kemal AKYER

Benzer Haberler
“4 farklı hipodromdaki yarışlar için sadece Hürkont Medya Grubu 7 Ekim’de gazetelerini yarışsever ile buluşturdu” için 2 Yorum
  1.   İsim Soyisim : mahmut 08-10-2018

    sayın kemal akyer bültenci com üyesiydim sık sık bülten alıyordum hatta son alışımda ödeme yaptım bülteni alamadım sorun çıkmıştı herhalde şimdi yin siteye girmek istiyorum ne kayıt olabiliyorum nede eski şifremi kullanabiliyorum bilgi verirseniz sevinirim.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  2.   İsim Soyisim : İrfan Yapıcılar 08-10-2018

    sayın hürkont yetkililerini kutlar, başarılarının devamını dilerim.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın