At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

4 Safkan’da Yasaklı Madde Tespit Edildi

08 Ağustos 2018 / 08:55   |   2541 Okundu   YAZDIR

26 Temmuz 2018 Perşembe günü Kocaeli Kartepe Hipodromu’nda yapılan günün 4.Koşusu olan 4 Yaşlı Arap safkanlarına ait 1800 kum pistteki Şartlı-2 mücadeleyi birincilikle tamamlayan, Gökhan ALVEROĞLU‘nun sahibi olduğu, antrenörlüğünü Ahmet ÖZDOĞAN‘ın üstlendiği (ÖZGÜNHAN- SADA / TIGRES LIGHT) orijinli 4 yaşındaki al erkek safkan KAYAALP‘de PENTOXIFYLLINE isimli doping maddeleri tespit edilmiştir. KAYAALP, bu yarışında sonra 04 Ağustos Cumartesi günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda start aldığı Hand-14 mücadeleyi kazanma başarısını göstermiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

23 Temmuz 2018 Pazartesi günü Bursa Osmangazi Hipodromu’nda yapılan günün 7.Koşusu olan 4 ve Yukarı Arap safkanlarına ait 1400 çim pistteki Hand-17 mücadeleyi kazanma başarısını gösteren, Fuat KARATOPRAK‘ın sahibi olduğu, antrenörlüğünü Türker ÇUBUKÇU‘nun üstlendiği (ZENGİNOĞLU- SUZİRA / KOBRA) orijinli 5 yaşındaki kır kısrak HİRA‘da CAFFEINE,THEOPHYLLINE doping maddesi verilerek koşturulduğu tespit edilmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

26 Temmuz 2018 Perşembe günü Kocaeli Kartepe Hipodromu’nda yapılan günün 7.Koşusu olan 4 ve Yukarı Arap safkanlarına ait 2000 kum pistteki Hand-14 mücadeleyi ikinci tamamlayan, Fahrettin ÖNTAÇ‘ın sahibi olduğu, antrenörlüğünü Mustafa BAYDAN’ın üstlendiği (HABERBATUR- AYHATUN / BİLGİN) orijinli 5 yaşındaki safkan FIRAT AĞA‘da VERAPAMIL isimli doping maddeleri tespit edilmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

25 Temmuz 2018 Çarşamba günü Elazığ Hipodromu’nda yapılan günün 4.Koşusu olan 4 ve Yukarı Arap safkanlarına ait 1200 kum pistteki Kv-7 Mustafa Ergin Koşusu’nu dördüncülükle tamamlayan, Lütfi SABANCI‘nın sahibi olduğu, antrenörlüğünü Nesih Camuz‘un üstlendiği 10 yaşındaki al erkek safkan PEKKURT‘da COBALT doping maddesi verilerek koşturulduğu tespit edilmiştir. PEKKURT, bu yarışından sonra 07 Ağustos Salı günü Elazığ’da koştuğu Kv-7 yarışı ikinci bitirmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“4 Safkan’da Yasaklı Madde Tespit Edildi” için 2 Yorum
  1.   İsim Soyisim : namı diğer aşkar 08-08-2018

    cezalar at sahibi ve antrönörlere verilmedikçe haklarımız yenmeğe devam edecek

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  2.   İsim Soyisim : Onur 08-08-2018

    dobinki mopinki boş verinde ? neden bulten cıkarmıyorsunuz onun acıklamasını yapın? 10 yıldır aksatmadan liderform alan bırısıyım ve pat diye hiç bir acıklama yapılmadan bultenlerınızı cekıyorsunuz.. hiç mi kullanıcılarınıza,müşterilerinize saygınız yok?

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın