At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

75. Yıl Hipodromu’nda Cumhurbaşkanlığı Koşusu coşkusu

28 Ekim 2013 / 13:00   |   504 Okundu   YAZDIR
75. Yıl Hipodromu’nda Cumhurbaşkanlığı Koşusu coşkusu

27 Ekim Pazar günü Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda Cumhurbaşkanlığı Koşusu ve Cumhuriyetimizin 90’ıncı yılının kutlandığı günde Cumhuriyet Koşusu’nda Ankaralı yarış severler aileleriyle birlikte hipodroma gelerek yazdan kalan güneşli bir günde ağaçların altında mangal keyfi yaparak haftanın yorgunluğunu attılar.

Yaklaşık 30 bin yarış sever, hipodroma renk kattı. Küçük çocukların parktaki oyun alanlarında gönüllerince eğlenmeleri ailelerinin de sevinci oldu. Ankara 75. Yıl Hipodrom Müdürü Cemil Akpınar balon, çikolata ikramında bulunup çocukları sevindirirken ailelerin de hipodromdan geç saatlerde ayrılmalarına neden oldu.

Yarış aralarında görüştüğüm bir yarış sever olan Burcu Çul Halı : “-Hafta sonlarında ailece sık sık yarışlara geliyoruz. Bizlerin huzuru için hipodromda her şey mükemmel olarak hazırlanmış. Bugünkü yarışlar bizlere ayrı ayrı heyecanlar yaşattı. Günümüz güzel geçti. Buraya önümüzdeki sezonda da gelmeyi düşünüyoruz”

Özgün Vurur : “-Bugün 90. Cumhuriyet bayramımızı burada kutladığımız için çok mutluyuz. Çocuklarımıza dağıtılan ulusal ay yıldızlı Türk bayrağı bizleri, çocuklarımızı onurlandırdı. Küçük bir yarış kuponu ile yarışlar bitinceye kadar büyük bir heyecan yaşadık. Güvenlik olarak güzel bir ortamda bulunduk. Buradan neşe ile evlerimize gidiyoruz. Çalışanlara teşekkür ederiz.

Ahmet Tuğ

Benzer Haberler

Yorum yapın