At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

91.Gazi Koşusu’nda Halis Karataş, rotayı PIANO SONATA’ya çevirdi

23 Mayıs 2017 / 08:08   |   2923 Okundu   YAZDIR

Halis Karataş, bu yıl start aldığı son iki yarışını PERSHING ile kazanma başarısı gösterdi. PERSHING ile kazandığı Erkek Tay Deneme Koşusu sonrası Karataş, padokta safkandan övgüyle bahsetti. PERSHING’in ilgilileri bundan sonraki hedeflerinin Sait Akson Koşusu ve Gazi Koşusu olduğunu padokta belirtirlerken Halis Karataş hafta içerisinde rotayı PIANO SONATA’ya çevirdi. Halis Karataş ile Özcan Yıldırım’ın menajerleri tesadüfen bir arada bulunurken yaptıkları sohbette bu gelişmeden haberdar olmadıkları bilgisini edindik.

Mehmet Akif Ersoy Koşusu’nda PIANO SONATA’ya Özcan Yıldırım değil Halis Karataş binecek. 91.Gazi Koşusu’nda ise Halis Karataş’ın bineceği safkanında PIANO SONATA olacağı netlik kazandı. 91.Gazi Koşusu’nda PERSHING ile start alacak jokey henüz belli olmasa da Sait Akson’da Halis Karataş PERSHING ile start alacak. 91.Gazi Koşusu içinde PERSHING’in ilgililerinin bir umudu ise Halis Karataş’ın Sait Akson’da safkana bindikten sonra vereceği kararda.

Halis Karataş, Erkek Tay Deneme Koşusu’nda PERSHING ve PIANO SONATA arasında bir türlü karar veremiyordu. Erkek Tay Deneme Koşusu için son dakika PERSHING’i tercih etmişti. PIANO SONATA’nın son viraj dönülürken yaşadığı talihsizliği göz önüne alırsak bugün için ikinciliği bile mucize oldu. Halis Karataş, tahminimizce yarışı defalarca videodan izledikten sonra tercihini PIANO SONATA’dan kullandı.

91.Gazi Koşusu hazırlıklarını sürdüren ZAFER ATEŞİ, PERSHING ve PIANO SONATA dikkat çeken safkanlar arasında yer aldılar. Sait Akson, Mehmet Akif Ersoy, Niyazi Polatyar Koşuları’ndan sonra safkanlara binecek jokeyler ve safkanların son form durumlarını www.liderform.com.tr’den takip edebilirsiniz. (www.liderform.com.tr)

PIANO SONATA kazayı ucuz atlattı TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“91.Gazi Koşusu’nda Halis Karataş, rotayı PIANO SONATA’ya çevirdi” için 1 Yorum
  1.   İsim Soyisim : YANLIŞ İSİM ! 23-05-2017

    bu sene gazi de büyük sürpriz var !…yazın bir yere !

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın