At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Adem ASLAN, Hışman ÇİZİK ve Gökhan YILDIZ 7 günlük savunma hakkını kullandılar

22 Temmuz 2017 / 09:22   |   54 Okundu   YAZDIR

21 Temmuz Cuma günü İstanbul Veliefendi Hipodromun’da 5 numaraya kayıtlı olarak koşan BEKMEZ isimli atın antrenörü Ergin EREN kurulumuza vermiş olduğu dilekçesinde; neticeyi protesto ettiğini bildirmiştir. Çekilen protesto kurulumuzca incelenmiş olup, protestonun kabulüne karar verilmiş ve derece değişikliği yapılmıştır. Ayrıca binici Adem ASLAN, koşu esnasında son düzlükte usulsüz kulvar değiştirip içindeki atların koşu yolunu engelleyerek faul yaptığından dolayı komiserler kuruluna çağırılmış ve savunma tutanağı tebliğ edilmiştir. Konu ile ilgili savunmasını tebliğ edildiği tarihi izleyen günden itibaren 7 ( yedi ) gün içerisinde kurulumuza ilettikten sonra karar verilecektir.

7 numaraya kayıtlı olarak koşan HOŞGÖRÜ isimli atın binicisi Hışman ÇİZİK, koşu sonrası jokey odasında yarışlarla ilgili yer ve tesislerin düzen ve disiplinini bozduğu iddiasıyla komiserler kuruluna çağırılmış ve savunma tutanağı tebliğ edilmiştir. Konu ile ilgili savunmasını tebliğ edildiği tarihi izleyen günden itibaren 7 ( yedi ) gün içerisinde kurulumuza ilettikten sonra karar verilecektir.

8 numaraya kayıtlı olarak koşan SITAMUN isimli atın binicisi Gökhan YILDIZ, start çıkışında usulsüz kulvar değiştirmesi sebebiyle komiserler kuruluna çağırılmış ancak rapor aldığından dolayı savunma tutanağı tebliğ edilememiştir. Konu ile ilgili savunmasını tebliğ edildiği tarihi izleyen günden itibaren 7 ( yedi ) gün içerisinde kurulumuza ilettikten sonra karar verilecektir

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler

Yorum yapın