At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Bu Kez Farklı Koşmasını Beklediğim HÜCUMCAN’ a Güveniyorum “Sadun Kaya / Çarşamba Elazığ”

02 Temmuz 2013 / 16:18   |   2379 Okundu   YAZDIR

1. Ayak: Üst üste kazanma başarısıın gösteren RİKKAT yine birinciliğe kazanabilir. EYYUPBABA gücü nispetinde başarılı yarışlar koşması ile en yakın rakibidir. Geçcen hafta başarılı bir 2.lik elde eden MISTIKIM ihmale gelmez. Son koşusu ölçü olmayan YİĞİTCAN BEY bir diğer şanslı atımdır. Her yarışını bir öncekinden daha başarılı koşmaya başlayan DİYARBAKIR ŞAHİNİ göz önüne alınmalı. Mesafesinde koşacak olan KERVANCI OĞLU takibe alınmalıdır. SİHİRİM ve ŞUBATHAN sürprize müsait görünen bu koşuda takibe alınmalılar.

2. Ayak: Geçen haftaki koşusunu bence ölçü olmayan HÜCUMCAN özenle hazırlandığı bu koşuda tek yazılabilir. GÜLSEREN KIZI ve ÇİLEK KIZ’ı bugün için rakiplere arayanlara öneririm.

3. Ayak: Geçen hafta koşup kazanma başarısını gösteren BARSBAY kenterler yaparak koruduğu formu ile en şanslı isimdir. Başarılı son koşusu ile formunda aşama kaydeden KANDEMİR en yakın rakibi olacaktır. ERTEKİN önde boş kaldığı yarışlarda zaman zaman etkili koşabilirken mesafeye yatkın bir isim olan KANKARTAL diğer şanslı atım olup AKANOĞLU gözden uzak tutulmamalı.

4. Ayak: Bir üst gruptaki son koşusuu bence kesinlikle ölçü olmayan VELO KIZI mesafesinde koşacağı bu yarışta en şanslı isimdir. Bu tip mesafeli kum pist yarışlarına yatkın bir isim olan ÇELİK SULTAN yakın rakibi olacaktır. Süratli bir stile sahip bulunan ve son 2.liği etkili olan MONEY CENTER sevdiği pist ve mesafeed koşacağı yarışta takibe alınmalı.

5. Ayak: Adana’dan kazanarak gelen BERKCAN favorimdir. Güzel bir forma sahip bulunan ALZENGİNOĞLUM ve son koşusunu kazanan HÜSMEN yakın rakipleri olup mesafe ayırt etmeden kum pistte başarılı yarışlar koşabilen KIR DEMİRKIR kesinlikle ihmale gelmez.

6. Ayak: Son koşusu gücünün karşılığı olmayan CHANTAGO favorimdir. Bu tip mesafelerde başarılı koşabilen ABJAR ACADEMY yakın rakibi olacaktır. WOLF KING bu koşusu için güzel bir hazırlık devresi geçirirken süratli bir stile sahip bulunan ve kendisine göre rakiplerinin arasında start alan LE LUCO göz önüne alınmalıdır. Gücü nispetinde dikkat çekici yarışlar sergileyebilen CALAMITY BOY değerlendirilmeye alınmalıdır. Bir süre start almamasına rağmen düzenli ve muntazam idmanda olan YIKILA YIKILA sağlam kuponlara yazılmalıdır.

 

(2.1.10.5.11.4.3.6)(4)(2.4.8.10.14)(3.1.2)(1.2.11.3)(17.6.11.2.1.12)

Benzer Haberler

Yorum yapın