At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Cumartesi günü Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda H.Karataş, A.Çelik, S.Kaya’nın nefesleri kesecek mücadeleleri sonrası birinci belirlenecek

01 Haziran 2017 / 16:02   |   1285 Okundu   YAZDIR

3 Haziran Cumartesi günü Ankara 75. Yıl Hipodromu’ndaki G2/Mehmet Akif Ersoy Koşusu’nda 2200 metre çim pistte PIANO SONATA Halis Karataş, GAZIBORA KHAN Ahmet Çelik, RUNNER BULL ise Selim Kaya ile start alacaklar. GAZIBORA KHAN, Ankara Hipodromu’nda güzel bir hazırlık devresi geçirdi. Ahırlar bölgesinden bu kez çok farklı koşacak sinyali var. PIANO SONATA Özcan Yıldırım değil Halis Karataş ile start alacak. 91. Gazi Koşusu’nda ibre % 70 Karataş ile bu safkandan yöne.
Pazar günü ise PERSHING ile Sait Akson’da Halis Karataş koşacak. Ankara ve İstanbul’daki koşuların mesafeleri 2200 metre olurken Halis Karataş Cumartesi ve Pazar günü bineceği safkanlara göre 91.Gazi Koşusu’na karar verecek. İbre ise % 70 PIANO SONATA ve % 30 PERSHING’de.
Selim Kaya RUNNER BULL ile bu yarışta iddialı bir safkan ancak 91. Gazi Koşusu için Pazar günü Sait Akson’da bineceği ZAFER ATEŞİ’nden yana tercih kullanabilir.

Benzer Haberler

Yorum yapın