At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Dünyaca ünlü at eğitmeni Nicolas Blondeau eğitim vermek üzere ülkemize geliyor

03 Ocak 2018 / 15:30   |   172 Okundu   YAZDIR

Fransız Uzman At Eğitmeni Nicolas Blondeau’nun 2,5 Ay Süreli Eğitim Programını Tamamlayan Apranti Okulu Eğitmenleri Ömercik Ay Ve Ferhat Yavaş Tarafından, Acemi Tayların Temel Eğitimi (Tay Kırma)  Ve Sorunlu Atların Eğitimi Konularında At İlgililerine Uygulamalı Eğitim Kursu Düzenlenecektir.

Eğitimler, Başvuru Sayılarına Ve Meslek Gruplarına Göre Oluşturulacak Belirli Sayıdaki Gruplar Halinde, Apranti Eğitim Merkezi Tesislerinde Düzenlenecektir. Her Bir Grup;  2 Haftalık Süre Zarfında, Haftanın 3 Günü (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) Saat 13:30 İle 15:30 Arasında, Toplam 6 Gün (12 Saat) Eğitim Alacak Olup Eğitim Programı; İdman Jokeyi, Seyis, Antrenör Ve İlgilenen Tüm Atçıların Katılımına Açık Olacaktır.

Eğitim Programı Apranti Eğitim Merkezi Atları Üzerinde Uygulanacaktır.

15 Ocak 2018 Pazartesi Günü Başlayacak Olan Eğitim Programına Katılmak İçin Müracaatların, 10 Ocak 2018 Çarşamba Günü Saat 18:00’a Kadar, Apranti Eğitim Merkezi’nin Tayegitimi@Tjk.Org E-Posta Adresine; Ad Soyad, Telefon Numarası Ve Meslek Grubu Belirtilerek Yapılması Gerekmektedir.

Konuyla İlgili, 05 Ocak 2018 Cuma Günü Saat 11.00’de, Apranti Okulu Tay Satış Merkezinde Detaylı Bir Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirilecek Olup, Toplantıya Tüm At İlgilileri Davetlidir.

Benzer Haberler

Yorum yapın