At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Ediz SAĞLAM, bakın neler yapmaya başladı

01 Mart 2018 / 09:31   |   2215 Okundu   YAZDIR

4 Yıldır Rehber Koşu Bülteni’ne verdiğimiz galopları nasıl aldığını “At yarışı camiası bunu da gördü” yazımda dile getirdim. Ediz SAĞLAM’ın Rehber’den galop kaynağı kesilince günlük galoplarını Hipodromx artık koyamayıp hizmet ettiği spor gazetelerine 2 gün evvel çıkan yayınlarımızın saat 16:00′dan itibaren İstanbul Osmaniye’de dağıtım bölgesinden bir tane alıp sadece o günün programında koşan safkanların galoplarını Hipodromx’e koyduğu gibi aynı zamanda sprint ve galoplarımızı spor gazetesine de servis ediyor. Bunların noter tespitleri günü gününe muntazam yapılıyor. Yasal işlemlerde yol haritasını da çok iyi bildiğimiz için ne yapılması gerekiyorsa yasal haklarımızı kullanacağız. Hipodromx, dün bir duyuru yayınladı. İzmir’den Haluk YENİDÜNYA, Adana ve İstanbul’dan günlük galopları koyacaklarını açıkladılar. Hipodromx, Adana galoplarını Ekinci grubundan alması gerekiyor. Orada iki grup var. Biri Hakan ÖZTÜRK grubu diğeri Ekinci grubu. Behçet EKİNCİ, sabah hipodroma gelmesine rağmen saatçilik yapmıyor, dolaşıyor, günlük galopları çalıştığı Behçet EKİNCİ’nin galop verdiği günlüt at yarışı yayınlara da Hakan ÖZTÜRK çekiyor. Hipodromx’e hiçbir gün galop çekmeyip bugüne göre bakalım bizim Adana galoplarımızı nereden temin edip yayınlayacaktır. İzmir’de Haluk YENİDÜNYA’dan galop geleceğini belirtmiş, Haluk YENİDÜNYA, İzmir Şirinyer Hipodromu’na Salı günü sabah idmanlarına gelmiş olup bu iş tek başına olmaz demiş. Çarşamba ve Perşembe günü sabah idmanlarına gelmemiştir. Tek saatçi grubu Soner Hazinedar ve ekibidir. İşinin başında görevini yapmaktadır. Yayınlayacağız dedikleri bizim grubun galoplarını bakalım nereden temin edeceklerdir. Ercan ÖZKAN, bu sabahtan itibaren Ediz Sağlam’a İstanbul galoplarını vereceğini söyleyince haberi bize geç ulaştırması üzerine İstanbul’da 3 kişilik grubun içinden yarın sabah Ercan ÖZKAN’dan Hürkont’un kadrolu personeli İrfan UMUT ve Faruk DEMİR, Ercan ÖZKAN’dan ayrılacak olup bizim şirkette yetişmiş iki saatçi Ercan TEMELTAŞ veya Şener DEMİR’den birini kondisyoner kadromuza dahil edeceğiz. Ben her gün spor yaptığım için Pazar günleri çok galop olmasından dolayı sabah erken saatte Veliefendi Hipodromu’na gider. Sprint galop işi bittiğinde çim pist iki tur yürüyüşümü yaparak, ofise geçerim. Biz İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda saatçi grubu olarak çok farklı bir şekilde güçlüyüz. 1 ay sonra Ali KAYAKIT, Adana’dan İstanbul’a her sabah idmanlara gelerek daha da güçlü olacağız.

Kemal AKYER

Benzer Haberler
“Ediz SAĞLAM, bakın neler yapmaya başladı” için 7 Yorum
 1.   İsim Soyisim : kaptan 01-03-2018

  Sevgili Liderform yetkilileri,

  demek ki sizler de kendi işinize odaklanıp Dünya da neler olup bitiyor diye uyuyakalmışşsınız ya da fazla iyi niyetlisiniz..Her hipodromda neler olup bittğini çok iyi bildiğiniz için; etraftaki bülten ve web sitelerinin verdiği hizmetlere arada sırada bir göz atmanızda fayda var..Aksi halde aradan yıllar geçen ve hala devam eden suistimal konularında haksız duruma bile düşebilir veya yapılanlar kar kalıp kullanılmış olarak konuyu kapatmak durumunda kalabilirsiniz..

  Harika çalışmalarınızın devamını diliyorum..

  Kolay gelsin..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : Serdar Gümüş 01-03-2018

  Bu galop olayı iyice karıştı kaç yıldır Liderformdan en doğruları okurken şimdi bu işten rant peşinde olanlar ortalığı karıştırmış. ESKİSİ GİBİ LİDERFORMDAN OKUMAK İSTİYORUZ sizin daha önce yazdığı gibi yarışseveri kandıran galopları saklıyan yalnış galoplar yazanlar kimlerse TJK BU PİSLİK GALOP MAFYASINI hipodromlardan kovsun. TJK da bu işin içindemi bilmiyorum ama bunlarla işbirliği yaparsa suçtur . Saygılar

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Emin Tanır 01-03-2018

  Sayın Akyer, 15 yıldan fazladır Liderform takipçisiyim. Daha sonra çeşitli siteleride takibe aldım ancak galop konusunda sizin farklı olduğunuzu düşünüyorum. Hipodromx sitesinin Ediz Sağlam isimli kişinin olduğunu sizin 2 günlük yazılarınızdan öğrendim siteyi biliyordum ama sahibini bilmiyordum. Eğer olay yazdığınız gibiyse ortada ciddi bir hırsızlık sözkonusuki umarım bir yanlış anlamadır. Eskisi gibi sizin çatınız altında tüm galopları görmek ve eskiden olduğu gibi liderformu keyifle takip etmek istiyoruz. Emeklerinizin kaybolmaması dileğiyle teşekkürler.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : Enis Bal 01-03-2018

  Ankara’da yaşadığım bir olayı anlatayım olayın büyüklüğünü görün :( (((((( Hipodromda antrenörlük yapan bir arkadaşım sabah idmanında atının galop yapacağını oradaki arkadaşlara söyledi galop derecesini yine ordaki arkadaşlar hesaplayıp söylediler ama ertesi gün bültenlerde bize söylediklerinden 1,5 saniye daha farklı bir galop derecesi yazıyordu :( ((( ozaman anladım burdan paralar buluyorlar olanda biz garip yarışsevere oluyor. O yüzden en iyisi bunların hiçbirine inanmamak şu andaki durumda kayıkçı kavgası ve ondan rant peşinde olan abiciklerin savaşı. Tek dertleri rant kaybolmasın :( (((

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 5.   İsim Soyisim : naci demir 01-03-2018

  TJK bu işe el atmadan olmaz. Galoplar sprintler herşey bir kural dahilinde olacak. Her antrenör atını yarışa kaydeder gibi galop kaydı yaptıracak bir bakıma randevu alacak. Saatinde idman sahasına gelen atın yaptığı galop sprint herneyse videoya çekilip kronometrik derecesi kayıt altına alınacak ve resmi siteden ilan edilecek. Bu işi yapacak olanlar da mevcut saatçi kadrosundan sahaya emek verenlerden istihdam edilecek. Herkes emeğinin karşılığını alacak. Bültenler dergiler gazeteler internet siteleri de tjk resmi verilerini basıp tahminler verecekler ve hangi bülten/internet sitesi daha başarılı tahmin verirse onun da tirajı/takipçisi artacak bu kadar basit. Bu arada önümüzdeki yıllarda yazılı medya tamamen internet ortamına kayacağı için mevcut gazete bülten sahipleri de önemlerini buna göre almalı dergilerin abonelik sistemine benzer bir ücretli üyelik sistemine hazırlık yapmalıdır.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 6.   İsim Soyisim : ismail 01-03-2018

  sayın Liderform ekibi ve sayın Kemal Akyer … sizler olmasanız, bizler galop ve performansları sizden öğrenemesek, şahsen altılı ganyanı bırakırım.. limitli bütçem(iz)le sektöre katkım(ız) oluyor ve yarışları izlemek, oyunlara katılmak şansı buluyoruz.. verdiğiniz çabalar için sizlere teşekkür eder, başarılarınızın devamını dişlerim,, sevgi ve saygılar…

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 7.   İsim Soyisim : VeterinerHekim 01-03-2018

  Sayın Kemal Akyer, dönen dolaplardan ziyade, bizleri asıl ilgilendiren şu; nesine.liderform.com.tr yeniden aktif hale getirilecek mi?

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın