At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Ediz Sağlam ve Behçet Ekinci İkilisi Ne Yaptıklarını Farkındalar mı?

19 Nisan 2018 / 09:51   |   1713 Okundu   YAZDIR

Ediz Sağlam, Salı gecesi twitter’daki hesabından “son günlerde hakkımızda kimse bir şey yazmıyor. E-Devlete girip bakıyorum, açılan dava da yok” derken Behçet Ekinci’nin açtığı ve Ankara’da devam eden mahkeme sürecindeki iddialar arasında bilinçli olarak Hipodromx sitesi aranarak bir çalışma 31/07/2016 olarak gösterilmek istenilmiştir. Bu tarihli galobu alarak derece ve isim değiştirip yayımlanmıştır. Oysa bu tarihte böyle bir çalışma yapılmamıştır.”

İddiada Hipodromx’in kiminle görüştüğü yazılmazken sitenin sahibi Ediz Sağlam görünmekte olduğu için Behçet Ekinci’nin bu anlaşmayı Ediz Sağlam’la yaptığı kanısındayım.

Kurdukları kumpasla BYRA, EREN EFENDİ, TURAP isimli atlar için bilinçli olarak Hipodromx’e bilerek gerçek olmayan çok iyi dereceli galoplar yazılarak gönderilmişti. Buradan da anlaşılıyor ki Ediz Sağlam tüm hipodromların galoplarını Rehber bültenden elektronik bir takım yöntemlerle ile ilgililerinden izinsiz olarak benden aldığını Behçet Ekinci’ye söylememiş.

İddiada galopları benim alıp Fotomaç gazetesine sattığım yer alıyor. Ediz Sağlam’ın sitesini takip edenlere üç galobu süper galopmuş gibi çarpıtarak takipçilerini adeta kandırması ve bu galopların tamamını Kemal Akyer’den alıyorum deme cesareti gösteremeden bir bakıma birbirlerini kandırarak her ikisinin de beni suçlu gösterme çabaları gerçekten komik!

Sağlam’ın e-devlet’ten açılan bir dava olup olmamasını kontrol etmesine gerek yok. Bir dilekçeyle kendisi de mahkemeye başvurabilir. Neyi bekliyor ki?

Hipodromx ile ilgili olarak dava dosyasında 8 yerde iddia var. Eğer ki Ediz Sağlam, Hipodromx takipçilerini aldatmadığını düşünüyorsa Ankara’daki davaya bir dilekçe ile katılmayı ajandasına almasını öneririm. Beni tuzağa düşürmek için onca yarışsevere hatalı bilgilerin aktarılmasına yol açabilecek gayri ciddi ve etik olmayan davranışlarının nedenlerini mahkemede izah etmek pek kolay olmayacaktır.

Kemal AKYER

Benzer Haberler
“Ediz Sağlam ve Behçet Ekinci İkilisi Ne Yaptıklarını Farkındalar mı?” için 3 Yorum
 1.   İsim Soyisim : Güngör Balcin 19-04-2018

  doğrulardan yana olduğunuz kesin ve yukarda adı geçen atların hepsi aynı antrenörün atları aslında bu atların antrenörüyle bir bağ varmı bu araştırılmalı

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : ERKAN 19-04-2018

  FOTOMAÇTA HEP ESKİ GALOPLAR VAR , ZATEN GEÇEN GANYANA GİTTİĞİMDE BAKTIM FANATİKTEN ÇOK DAHA ESKİ TARİHLİ GALOPLARI YAZMIŞLAR FOTOMAÇTAKİ TAHMİNCİLERİDE HİÇ BEĞENMİYORUM FERDİ AKINCI EN DOĞRU YAZAN KİŞİ.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Kemal 19-04-2018

  Sayın Kemal Akyer, bir kaç gündür galop yayınlamıyorsunuz, sebebini merak etmekteyim.. siteniz bizler için bu oyunu oynamakta temel bir dayanak oluşturuyor. Şahsen siz galop yayınlamadığınız sürede ben oyun yapmadım. Bizleri aydınlatırsanız memnun oluruz,,sevgi ve saygılar

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın