At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Formda DOĞANMAHMUT Uygun Grupta Risk Edilir “Uzmanın Görüşü / Salı Ankara”

01 Temmuz 2013 / 15:17   |   3023 Okundu   YAZDIR

1. AYAK:  Her yarışını bir öncekinden daha iyi durumda koşmaya başlayan (4) HERECOMESTHERAIN beğenilen idman pisti görünümü ile en şanslı isim. Mesafe ayırt etmeksizin kum pistte etkili yarışlar koşabilen (2) KAMKAM Cumartesi sabahı 800/49, 23.8 R beğenilen galobuyla yakın rakibidir. Zaman zaman da olsa bu tip rakipleri yanında gücü nispetinde başarılı sonuçlar alan (5) SUNNY LEONE songün 400/24.8 12.5 R sprintiyle ihmale gelmez. Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan (3) KAZUMA Cumartesi sabahı 800/51, 25.5 ÇR galobunda göz doldurup diğer şanslı isim. Pazar sabahı yaptığı 800/51.2, 24.5 R galobundaki kolay görüntüsüyle (7) ORDUNARIUS PROF ve Pazar sabahı 800/49.8, 25 R güzel dereceli galobunda fotoyu mermi gibi geçişi ile tam not alan (1) HAYAL kuponlara yazılmalılar.

2. AYAK:  Bu tip mesafeli çim pist yarışlarına yatkın bir isim olan (3) BEL SALVADOR özenle hazırlanmasıyla en şanslı isimdir. Zaman zaman da olsa bu tip rakipleri yanında kendisine yer bulabilen (9) SUN OF FIRE yakın rakibidir. Bugüne kadar koştuğu üç çim pist yarışında da kendisine tabela içerisinde yer bularak ekibimizin beğenisini kazanan (6) MASAI MARA grubunda ihmale gelmez. Böyle bir grupta katıldığı son yarışında bir hayli başarılı koşarak 2.olup ekibimizin beğenisini kazanan (10) TURKISH ATTACK güzel dereceli işlerle hazırlanması ile ihmale gelmez.

3. AYAK:  Güzel bir forma sahip bulunarak çim pistte mesafe ayırt etmeden üst üste başarılı yarışlar sergileyen (1) DOĞAN MAHMUT uygun grupta tek yazılabilir.

4. AYAK:  Her yarışını bir öncekinden daha iyi durumda koşmaya başlayan (4) CEPHEI bu koşusu için yaptığı idman ve galoplarında ekibimizden tam not alırken Yarış hayatına başladığı günden bu yana katıldığı koşularında pist ayırt etmeksizin adından başarı ile bahsettiren (1) SEHERCAN canlı idman durumu ve eküri avantajı ile en yakın rakibi olacaktır. Hayatının ilk yarışını Adana kumunda koşup kolay bir şekilde kazandıktan sonra bir süreliğine istirahate alınan (2) COŞKUN GIRL hazır geldiği pistte ihmale gelmez. Bu koşusu için yapmış olduğu hazırlıklarında sıhhatli bir görünüm sergileyen (6) SUNDAY takibe alınmalılardır.

5. AYAK:  Pist ayırt etmeksizin başarılı yarışlar sergileyebilen (8) ROYAL TOZAN düzenli idman ve galoplarında ekibimizin beğenisini kazanarak en şanslı isimdir. Grubun formda isimlerinden olup mesafe ayırt etmeksizin çim pistteki son yarışlarında oldukça başarılı sonuçlar elde eden (12) SANİYEM uygun kilosu ile yakın rakibidir. Bu koşusu için yapmış olduğu hazırlıklarında her geçen gün farklılaştığı ekibimiz tarafından görülen (2) ALWAYS DELFİNA ihmale gelmez. Her geçen gün artan bir forma sahip bulunan (5) BANA İNAN Pazar sabahı 600/37.3, 24 R sprintinde pırıl pırıl bir görünüm sergilerken kollanmalı. Pazar sabahı 800/47.2, 22.9 HR güzel dereceli galobunda ekibimizden tam not alan (9) SÜLEYMAN PASHA ve bu aralar hızla form tutmaya başlayan (6) CELESTIAL STONE kendilerine göre grupta sağlam kuponlara mutlaka yazılmalılardır.

6. AYAK:  Grubun formda isimlerinden olup son yarışlarında üst üste başarılı ve etkili sonuçlar elde eden (5) TURABİ Pazar sabahı yaptığı 800/54.8, 27.8 Ç galobunda formda bir görünüm sergilerken birinciliğe en yakın isimdir. Uzun mesafede katıldığı son yarışını yerinde yapmış olduğu güzel sprinti ve aynı binicisi ile kazanma başarısını gösteren (2) TAYCAN İstanbul’da hazırlanarak Pazar sabahı yaptığı 600/40.3, 26.7 R sprintinde beğenilerek yakın rakibidir.

 

(4.2.5.3.7.1)(3.9.6.10)(1)(4.1.2.6)(8.12.2.5.9.6)(5.2)

Benzer Haberler

Yorum yapın