At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Formunu Koruyan ÖZTUNÇ Uygun Grupta Yine Kazanır

25 Mayıs 2013 / 11:27   |   1082 Okundu   YAZDIR

Hava az bulutlu, çim ve kum pist normal durumda, Koşmayan At: 6.Koşuda 4.HIZLIGİDER

1. AYAK: Daha formda rakiplerinin yanındaki son koşusunu ölçü almadığımız ve kırkahvesinde de kazanacağı konuşulan (3) ÇAYKAŞI Perşembe sabahı 800/50.6 25 R galobunda gayet iyi durumda olduğunu belli ederken mesafesinde ilk şanslı isimdir. Yarış koştukça daha farklı duruma geldiği ekibimiz tarafından tespit edilen (6) DANEHILL GÜL beğenilen idman pisti görüntüsü ve sevdiği çim pistte son 2.liğiyle yakın rakibidir. Her geçen gün artan bir forma sahip bulunan (5) CARNA Perşembe sabahı 600/37 24 R sprintinde kusursuz bir görünüm sergilerken antrenörünün güvenmesiyle koşuya ağırlığını koyabilir. Bu tip mesafeli çim pist yarışlarına yatkın bir isim olan (2) BAYINDIRHAN ahırlar bölgesinde konuşularak değerlendirilmelidir. Kısa mesafedeki son çim pist koşusunu kazanırken dilbağı takılmasının yararlı geldiği görülen (1) ARAP BABA sürpriz yapabilir. Geçen haftaki çim pist yarışını 2.bitirirken formunda gelişmeler görülen (7) GÖKMAVİSİ idman jokeyinin güvenmesiyle devreye girecek güçte görünürken, çim pistte dikkat çekici yarışlar sergileyen mesafeye yatkın (4) MAGIC RAIN ise sağlam kuponlarda tavsiyemizdir.

2. AYAK: Bir süredir koşmamasına rağmen düzenli ve muntazam idmanda olan (6) LODOS RÜZGARI Perşembe sabahı 800/56.2 28 HÇ galobunda ekibimizce beğenilerek mesafesinde en şanslı isimdir. Son koşusunda tabela dışı kalmasına rağmen bu pist ve mesafedeki bir önceki yarışını kazanan (1) AHPAR alınan olumlu bilgilere göre yakın rakibidir. Kazandığı yarışının ardından son koşusunu ölçü almadığımız (12) YENİDÜNYA sabah idmanlarında canlı bir görünüm sergilerken kesinlikle ihmal edilmemelidir. Bu tip mesafeli çim pist yarışlarına yatkın bir isim olan (2) ADEN hafta arası yaptığı 600/42.5 28.5 R sprintinde ekibimizin dikkatini çekerken ahırdan da güvenilerek diğer şanslı isimdir. (9) İLKENUR son koşularında iyi bir forma sahip bulunduğunu belli ederken bekleme yaparak devreye girecektir. (7) ÇOKKAZAN KIZI son 5.liklerinde ekibimizin dikkatini çekerken ahırlar bölgesinde de konuşulmasıyla devreye girebilir. Önde kuracağı temposuyla çıktığı gibi bitirmesi beklenen (4) BORAYEL ile kazandığı yarışından sonra formunu sürdüren (3) CESURKATI ise sürprizde tavsiyelerimizdir.

3. AYAK: Başarılı bir Adana sezonunun ardından Ankara pistinde planladığı bu koşusu için güzel bir hazırlık devresi geçirmiş olan (3) DANSING RIVER Perşembe sabahı bu koşusu için yaptığı 600/38.6 24.6 R sprintinde tam not alırken antrenörü Ali’nin de atına güvenmesiyle en şanslı isimdir. Ahır ekibinin uzun mesafede iyi koşacak dedikleri (4) KASAP SADIK etkili bir forma sahip bulunmasıyla bu safkanın yakın rakibidir. Bu pistteki son iki yarışını da kazanarak formda bir isim olduğunu kanıtlayan (5) HAMMUR ABİ Perşembe sabahı 800/52.8 25.5 ÇR galobunda bu koşusu öncesi dinç tutulurken sevdiği pist ve mesafede yine devreye girebilecek güçte görünüyor.

4. AYAK: Son koşusunda bekleneni verememesine rağmen bir önceki yarışlarını kazanma başarısını gösteren (2) BOZOVALI idman pistinde ekibimizin beğenisini kazanırken uyumlu jokeyi S.Boyraz ile ilk şanslı atımızdır. Her yarışını bir öncekinden daha başarılı koşarak özellikle son yarışını kazanan (5) SERKANAĞA Çarşamba sabahı 800/55.6 27.6 R galobunda ekibimizce beğenilerek Bozovalı’nın en yakın rakibi olacaktır. Bursa çiminde start aldığı üç koşusunda da ekibimizce beğenilen (1) KİKKULİ Çarşamba sabahı yine Bursa’da 600/42.2 28.2 Ç sprintinde ekibimizin ilgisini çekerken ihmal edilmeye gelmez. İyi bir forma sahip bulunarak çim pistteki son yarışlarını ard arda kazanan (8) ZAMAN KIZI ahırlar bölgesinde de kulaktan kulağa dolaşıp devreye girmeye çalışacaktır. Son katıldığı çim pist koşusunu kazanarak Maıden’dan çıkan (3) FERARİM ise antrenörünün yine güvenmesiyle değerlendirilmeye alınmalıdır.

5. AYAK: Bu tip uzun mesafeli çim pist yarışlarına yatkın bir isim olan ve son startında faullere maruz kalarak 3.lükle yetinen (2) MEMPHIS idmanlarında ekibimizden tam not alırken ahırdan da güvenildiği bu koşuda en şanslı isimdir. Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan (3) NO JOKE uzun ve canlı kenterlerle bu koşusuna hazırlanmakta olup jokeyi A.Çelik’in de tercih ederek binmesiyle yakın rakibi olacaktır.

6. AYAK: Son uzun mesafeli yarışını kazanma başarısını gösterirken fazla zorlanmadığı görülen (4) ÖZTUNÇ düzenli idman programı ile songün 600/42.2 27 13.3 R sprintinde bir hayli formda bir görünüm sergilerken kuponlara tek yazılabilir. Bu tip mesafelerde daha başarılı koşabilen (5) ŞAH REMO ve düzelen (9) FAKI BEY geniş kuponlarda önerilerimizdir. Bahis oyunlarında sırasıyla tavsiye edeceğimiz diğer safkanlar ise (13) ORDİNAT, (2) İRİGÖZ ve (10) KUBATOĞLU.

ALTILIMIZ: (3.6.5.2.1.7.4) (6.1.12.2.9.7.4.3) (3.4.5) (2.5.1.8.3) (2.3) (4)

EKONOMİK ALTILIMIZ: (3.6.5.2) (6.1.12.2.9) (3) (2.5.1.8.3) (2.3) (4)

GÜNÜN İKİLİSİ: 7.Koşu: 2/3

GÜNÜN ÇİFTESİ: 6.Çifte: 2/4

Benzer Haberler

Yorum yapın