At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Gökhan KOCAKAYA Dubai’de

16 Kasım 2016 / 16:09   |   2424 Okundu   YAZDIR

14 Kasım Pazartesi günü Dubai’ye giden Gökhan KOCAKAYA, bir eküri ile ön görüşme yapıp 17 Kasım Perşembe günü ekürinin iki atına binecektir. 18 Kasım Cuma günü’de bir safkana daha binecek. Daha sonra 19 Kasım Cumartesi günü ekürinin yetkilileri ile bir anlaşma sağlanırsa kış sezonu boyuncu Dubai’de kalacak eğer anlaşma sağlanamaması halinde tekrardan Türkiye’ye dönecektir. Gökhan Kocakaya, 19 Kasım günü Sharjah Hipodromu’nda düzenlenecek olan 5. Koşuda 5 yaşlı İğdiş safkan “YANGHEER” isimli ata deklare oldu.

Benzer Haberler
“Gökhan KOCAKAYA Dubai’de” için 2 Yorum
  1.   İsim Soyisim : Kadir ATLAS 16-11-2016

    GÖKHAN KOCAKAYA’ya Dubai’de çok başarılar bizim ülkemizi temsil ettiği için kendine minettarız.. Anlaşma sağlanması ile jokey temsilcimize başarılar sağlık sıhahtle ülkesine geri dönmesini dilerim

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  2.   İsim Soyisim : bldplt 16-11-2016

    başarılar dileriz, ayrıca dubai için yedi safkanımız ön kayıt yaptırmış bunlar Graystorm, Fly By Me, Kınowa, Copperfield, Euprhates ve El Asesino ayakları düz bassın, şunu söylemeden geçemiycem El Asesino eğer dubai’de koşarsa ata yazık ederler çünkü aralarında en az şansı olan safkan diye düşünüyorum.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın