At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Ahırlar Bölgesi Ve Veliefendi Hipodromu’ndan Son Dakika Haberler

01 Şubat 2017 / 14:32   |   934 Okundu   YAZDIR

K.KURT‘un sahibi olduğu ,KURT TO KURT (IRE) D.E 4Y  (DUKE OF MARMALADE(IRE)-FIDDLER`S MOLL(IRE))  (DR DEVIOUS) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

V.ARACI‘nın sahibi olduğu ,GAZIBORA KHAN (GB) K.E 3Y  (NATIVE KHAN(FR)-ENHANCE(GB))  (ENTREPRENEUR (GB)) isimli safkanı yeniden idmanlarına hız kazandırmıştır.

İ.SOYDAN’ın sahibi olduğu ,ŞOŞOLOZA D.D 4Y  (OKAWANGO(USA)-ZEYNEP HANIM)  (DISTANT RELATIVE (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

V.ARACI’nın sahibi olduğu ,KHAN OF GHOST K.E 3Y  (NATIVE KHAN(FR)-ORAMA’S GHOST(GB))  (GOLAN (IRE)) isimli safkanı giderilen sorunlarının ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

P.CEMİLOĞLU’nun ÇAKILTAŞI D.A 4Y  (LUXOR-IMPROVISE(GB))  (LEND A HAND (GB)) isimli safkanı sahip değiştirmiştir. Yeni ilgililerinde safkanın ayaklarının düz basmasını temenni ederiz.

A.KILIÇ’ın sahibi olduğu ,STRIKE THE SWORD A.K 5Y  (STRIKE THE GOLD(USA)-DAPHNE`S LOVE)  (MOUNTAIN CAT (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

A.ATALAY’ın sahibi olduğu ,PARLERA (USA) D.K 6Y  (BERNSTEIN(USA)-NATALIE BEACH(ARG))  (TEMPRANERO (CHI)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

G.ÇOBAN’ın sahibi olduğu ,PRENSES DEFNE A.D 3Y  (LUXOR-NİLAY SULTAN)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı kısa bir süre istirahattan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

A.TOPAL’ın sahibi olduğu ,HEADWAY A.E 4Y  (BOSPORUS(IRE)-SAHAYB(GB))  (GREEN DESERT (USA)) isimli safkanı kısa bir süre dinlendirildikten sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

P.CEMİLOĞLU’nun sahibi olduğu ,ZİVERBEY K.A 4Y (BİLGİN – ZEYNEBİM)  (DEMİRKIR) isimli start almamış tayı ilgilileri tarafından bir süreliğine geriye alınmıştır.

M.ÇELİK’in sahibi olduğu ,AZELHAN A.A 6Y  (KAIZBERT(RU)-TOKKIZ)  (HALİD) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına hız kazandırmıştır.

R.ÖZ‘ün sahibi olduğu ,KARACABEYASLANI A.A 5Y  (HÜRBATUR-CİVELEK)  (HİSARHAN) isimli safkanı bir müddet geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

*** Sahalarımızın başarılı ve sevilen antrenörlerinden olan Murat ÇELİK, burnundan başarılı bir operasyon geçirmiştir, kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın