At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu idman pisti ve ahırlar bölgesinden yepyeni haberler

21 Aralık 2016 / 18:06   |   606 Okundu   YAZDIR

D.KURTEL’in sahibi olduğu ,SON OF A LEGEND K.E 3Y  (LION HEART(USA)-FİLİK)  (EAGLE EYED (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

H.YÜCETÜRK’ün sahibi olduğu ,WINCHESTER D.E 3Y  (PERFECT STORM-CELTIC DREAM)  (CELTIC SWING (GB)) isimli safkanı yeniden idmanlarına başlamıştır.

Y.H. TAHİNCİOĞLU’nun sahibi olduğu ,WILD FLOWER D.D 3Y  (EXPANSION(USA)-THINKER BELL)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı hediye olarak verilmiştir.

A.CELALOĞLU‘nun sahibi olduğu ,DARK CHOCOLATE D.D 3Y  (VICTORY GALLOP(CAN)-PRINCESSE GULCH)  (EKINOKS GULCH (USA)) isimli safkanı hediye olarak verilmiştir.

D.KURTEL’in sahibi olduğu ,TOROS ASLANI A.A 5Y  (ÖZGÜNHAN-KEMİYETÜLIRAK.56)  (KAYHANBEY) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden pist çalışmalarına başlamıştır.

T.AYDIN’ın sahibi olduğu ,MONTEGO A.A 4Y  (TURBO-ÇAVİ)  (SAM ABRASİV) isimli safkanı idmanlarına başlamıştır.

E.SALTABAŞ’ın sahibi olduğu ,ERTAŞ K.E 3Y  (KARA YAĞIZ-ORGÜL)  (BATYSKAF ) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

R.KAYA’nın sahibi olduğu ,AMANKAYA D.K 4Y  (KAFKASLI-AMANI(FR))  (AL SAKBE) isimli safkanı kısa bir müddet dinlendirildikten sonra çalışmalarına başlamıştır.

K.BAŞKOÇ’un sahibi olduğu ,TRAKYA ATEŞİ D.A 6Y  (ANADOLU ATEŞİ-NURMELEK)  (ALAZ) isimli safkanı idmanlarına başlamıştır.

Enis Emre GELGİN‘in sahibi olduğu, ONE MORE TIME D.E 2Y (WIN RIVER WIN (USA) – LOVELY BLAZE / SRI PEKAN) orijinli tay, 20 Aralık Salı sabahı 400/23.2 R makine provasını tamamladıktan sonra bir anda arızalanmıştır, olay yerinde veteriner sağlık ekiplerince yapılan müdahalede uyutulmasına karar verilmiştir. Gelgin ekürisine geçmiş olsun diyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın