At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu idman pisti ve ahırlar bölgesinden yepyeni haberler

19 Ocak 2017 / 16:01   |   642 Okundu   YAZDIR

M.TİNİZ‘in sahibi olduğu ,TİNİZ BEYİ D.E 3Y  (YOUMZAIN(IRE)-BASHIR BIL ZAIN(GB))  (CAPE CROSS (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

M.DIRAGUMANDAN’ın sahibi olduğu ,OASIS A.E 3Y  (DİNYEPER(GB)-ADEL BİHİLİ)  (RIVER SPECIAL) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

N.SÖĞÜT’ün sahibi olduğu ,OLIMPOS A.E 3Y  (ALWAYS A CLASSIC(CAN)-NEVER LOST)  (STRIKE THE GOLD (USA)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

T.ÇITAKOĞLU’nun sahibi olduğu ,WARM BLOODED D.E 3Y  (SCARFACE-GLORIA MUNDI)  (SAINT CYRIEN (FR)) isimli safkanı İstanbul’da üç yarış koştuktan sonra ilgililerinin aldığı karar doğrultusunda Kocaeli’ne gönderilmiştir.

N.SÖĞÜT’ün sahibi olduğu ,KALKEDON D.E 3Y  (MEDYA-SIGNORINA STELLA)  (UNACCOUNTED FOR (USA)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

E.ATLI’nın sahibi olduğu ,BERDUSH K.E 3Y  (NATIVE KHAN(FR)-SHEEMAR)  (SHREWD IDEA (GB)) isimli safkanı kısa bir süre istirahat ettirildikten sonra yeniden çalışmalarına başlamıştır.

B.KAYA’nın sahibi olduğu ,FLY BY ME D.A 7Y  (KARABEYHAN(GB)-LADY Fİ)  (AMONG MEN (USA)) isimli safkanı başarılı geçirdiği 2016 sezonunun ardından kısa bir süre dinlendirilip yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

A.ALKAN’ın sahibi olduğu ,CELALİYE A.E 4Y  (GÜNTAY-MAKALEM)  (HALİD) isimli safkanı yeniden idmanlarına başlamıştır.

I.GÜNEŞ’in sahibi olduğu ,KAMÇI K.E 4Y  (HİSARHAN-BATIGÜZELİ)  (BATYSKAF) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından yeniden idmanlarına başlamıştır.

S.TAVUKCU‘nun sahibi olduğu ,ŞEVKAT ATEŞİ A.D 4Y  (GÜNDÜZBEY-REFİGÜL)  (THUNDER TIKI) isimli safkanı bir süre istirahatin ardından çalışmalarına başlamıştır.

*** 2016 yılını 5 kez Elazığ’da ve 1 kez de Diyarbakır’da olmak üzere altı birincilikle tamamlayan genç aprantilerimizden Sedat DİKMEN, İstanbul pistine gelip anlaşmalı olduğu ekürinin atlarını çalıştırmaya başlamıştır. Genç aprantimize 2017 yılında başarılar dileriz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın