At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

20 Haziran 2017 / 16:28   |   866 Okundu   YAZDIR

S.ZABUN’un sahibi olduğu ,OGHUZ D.A 5Y  (MONTJEU(IRE)-EXPLOSIVE)  (FIRST TRUMP (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başladı.

A.GÖÇMEN’in sahibi olduğu, BLACK POOR D.D 3Y (CUVEE (USA) – MAÇİVET / BEST OF THE BESTS) isimli tayı çiftliğe gönderilmiştir.

S.BEYAZ’ın sahibi olduğu ,BÜYÜK BEYAZ D.A 4Y  (KURTINIADIS(IRE)-WHITE BLOOD)  (UNACCOUNTED FOR) isimli safkanı giderilen bazı problemlerinin ardından idmanlara başladı.

İ.GÜÇLÜ’nün sahibi olduğu ,ZAFER MEYDANI D.E 2Y  (LUXOR-GOLDEN PIE)  (ROYAL ABJAR (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

V.İBRAHİM ARACI’nın sahibi olduğu ,FUNNY FAMILLIAR  D.D GY (TORUK MACTO (IRE) – CARRIG GIRL (GB))  (NAYEF) isimli tayı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

V.İBRAHİM ARACI’nın sahibi olduğu ,TIMETOSAYGOODBYE D.D 2Y  (RAVEN’S PASS(USA)-ENHANCE(GB))  (ENTREPRENEUR (GB)) ekürisinin çiftliğinden dönerek yeniden idmanlarına başlamıştır.

G.ÇOBAN’ın sahibi olduğu ,PRENSES DEFNE A.D 3Y  (LUXOR-NİLAY SULTAN)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

V.İBRAHİM ARACI’nın sahibi olduğu, RIGHT HUNTER D.E 2Y (TORUK MACTO (IRE) – FAIRWUALA (IRE))  (UNFUWAIN) isimli safkanı idmanlarına yeniden başlamıştır.

M.DÜZARAT’ın sahibi olduğu ,TURBOER K.K 5Y  (TURBO-MELAHATHANIM)  (KALAMIŞ) isimli safkanı koştuğu son yarışının ardından geriye alınmıştır.

M.GÖKÇE’nin sahibi olduğu ,KAZDAĞI A.A 4Y  (KAIZBERT(RU)-SULTUK)  (OKANER) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

C.ÇALICIOĞLU’nun sahibi olduğu ,HALİÇ K.A 5Y  (TURBO-ALTINGÜL)  (TOLGA) isimli safkanı yeniden yarış hazırlıklarına başlamıştır.

M.ÇELİK’in,TİLKİ A.A 4Y  (KAIZBERT(RU)-MAYA)  (TULYAD) isimli safkanı sahip değiştirmiştir, safkanın yeni ilgililerinde ayaklarının düz basmasını temenni ederiz.

*** Cemiloğlu Ekürisi ile antrenör İlhan Kapusız, usta antrenör Kemalettin Ezgi’nin eküri ile yollarının ayrılmasının ardından yeniden birlikte çalışma kararı aldılar. Bu kararın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz.

*** İdman jokeyi Yavuz ALAN, sabah idman esnasında çalıştığı safkandan düşmesi sonucu köprücük kemiği kırılmıştır, kendisine geçmiş olsun der, kısa sürede yeniden sahalara dönmesini temenni ederiz.

*** Antrenör Ahmet Necdet Hınç ile yollarını ayıran at sahibi Serdar Üzüm, bir süre önce Cemiloğlu ekürisinden ayrılan usta antrenör Kemalettin Ezgi ile el sıkıştı. Bu kararın taraflara hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Antrenör Hakan El, Turhan Çakar ile karşılıklı olarak anlaşıp yollarını ayırmışlardır, Bu kararın taraflara hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın