At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

04 Temmuz 2017 / 17:26   |   741 Okundu   YAZDIR

V.YOZGATLI’nın sahibi olduğu ,URASHAN D.E 3Y  (VICTORY GALLOP(CAN)-ASAFA(IRE))  ( KING`S BEST (USA)) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

M.GÖLELİ’nin sahibi olduğu ,BEST SPOT K.E 3Y  (VICTORY GALLOP(CAN)-BENEKLİKIZ)  ( I.PLAY BOY) isimli safkanı yeniden yarış hazırlıklarına hız kazandırmıştır.

Z.L. ATMA’ın,TIGLON D.A 4Y  (LION HEART(USA)-TIERRA)  (UNACCOUNTED FOR (USA)) isimli safkanı sahip değiştirmiştir, safkanın yeni ilgililerinde ayaklarının düz basmasını temenni ederiz.

S.ULUÇAY’ın sahibi olduğu ,OCEAN FACE D.E 3Y  (SCARFACE-OCEAN ROSE)  ( OCEAN CREST (USA)) isimli safkanı yeniden çalışmalarına başlamıştır.

V.ARACI’nın sahibi olduğu ,SO EMOTIONAL K.D 2Y  (NATIVE KHAN(FR)-BONA DEA(IRE))  (DANEHILL (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

M.KADAİFÇİOĞLU’nun sahibi olduğu ,WENONA A.D 2Y  (LION HEART(USA)-BLUSHING DOE(USA))  (RUNNING STAG (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

D.FATURA’nın sahibi olduğu ,IVANHOE A.E 3Y  (THREE VALLEYS(USA)-TERRE DE SABLE(FR))  (MARCHAND DE SABLE (USA) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından idmanlara başlamıştır.

B.GELİŞ’in sahibi olduğu ,MASTER PATRICK (IRE) D.A 5Y  (AZAMOUR(IRE)-HANDIYA(IRE))  (BARATHEA (IRE)) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

A.HALUK YALIN’ın sahibi olduğu ,DIAMOND FLAME A.K 5Y  (LUXOR-ANKA KUŞU)  (MOUNTAIN CAT (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

M.YILDIZHAN’ın sahibi olduğu ,ÖZİLHAN A.E 3Y  (ÖZGÜNHAN-NEHİRCAN)  ( EMAEL (PL)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

S.ZABUN’un sahibi olduğu ,SİNANLI D.E 3Y  (BİLGİN-AYBENİZ)  (İBOCAN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

C.SALİH TAVUKCU’nun sahibi olduğu ,CANYOLDAŞ A.E 3Y  (KAIZBERT(RU)-NURMELEK)  (ALAZ) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından idmanlarına başlamıştır.

*** Recep ÖZŞAHİN yeni menejerini belirledi. Sahalarımızın sevilen simalarından Musa KAYA, jokey Recep ÖZŞAHİN’in menejerliğini üstlenmiştir, ÖZŞAHİN’i atlarına bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0545 974 99 02 nolu telefondan Musa KAYA ile irtibata geçebilirler.

*** İbrahim Halil KETME menejerlik için Hasan KORKMAZ ile tüm hipodromlar için anlaşmıştır. KETME’yi atlarına bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0530 540 21 63 nolu telefondan Hasan KORKMAZ ile irtibata geçebilirler.

*** Bir süre önce sabah idman esnasında çalıştırdığı safkandan düşen Yasin DEMİRKIRAN, tedavisi tamamlandıktan sonra yeniden anlaşmalı olduğu ekürilerin atlarını çalıştırmaya başlamıştır. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın