At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

08 Ağustos 2017 / 16:16   |   924 Okundu   YAZDIR

E.MURAT KESEBİR’in sahibi olduğu ,GAIJIN A.D 3Y (DAI JIN (GB) – LUCKY CHARMS)  (ASAKIR) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

M.MERGİN’in sahibi olduğu ,MOB RULES D.E 3Y  (MOUNTAIN CAT(USA)-HELDERBERG(USA))  (DIESIS (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

A.MERT KAYA’nın sahibi olduğu ,AFTER PARTY D.E 2Y  (AFTER MARKET(USA)-HAYAL MEYAL)  ( ROYAL ABJAR (USA)) isimli safkanı bazı problemlerinden dolayı bir süre geriye alınmıştır.

Z.TEMUÇİN’in sahibi olduğu ,BLACK WASP D.A 4Y  (HALICARNASSUS(IRE)-DANCE ON AIR(IRE))  (LION CAVERN (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

L.SARIKAYA’nın sahibi olduğu ,BORANTAY D.E 3Y  (LION HEART(USA)-BİN UMUT)  (SEA HERO (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

V.SEYOK’ın sahibi olduğu ,SERAPHIC D.D 2Y  (PAN RIVER-WILAYA(USA))  (BERNARDINI (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

KAMİL ADEM DEDE’nin sahibi olduğu ,TLOS D.E 2Y (ZANJERO (USA) – GOLD COAST CAT (USA))  (TALE OF THE CAT (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

A.KURTULUŞ KAYA’nın sahibi olduğu ,ALFA A.D 3Y  (ONURKAAN-YALDIZ)  ( DON JUAN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

S.ÇİFTÇİ’nin sahibi olduğu ,AZMİ REİS A.A 6Y  (İBOCAN-EBRAR)  (HALİD) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

M.GÖNCÜ’nün sahibi olduğu ,ARASHAN K.A 7Y  (ODİNHAN-IŞILAY)  (ALKURUŞ.13) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

E.BERK SEZEN’in sahibi olduğu ,SERHANTAY A.A 5Y  (ALTAHA-KEVSERİM)  (BİRADER) isimli safkanı kısa bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

H.ÖZGÜR YILMAZ’ın sahibi olduğu ,RACİ A.A 4Y  (TOŞUR-ARZUPARE)  (KAIZBERT) isimli safkanı koştuğu son yarışının ardından bir süre geriye alınmıştır.

ADNAN KESKİN‘in sahibi olduğu ,GEMKIRAN K.E 3Y (GÖKMENBEY – SENİHA)  (BİLGİN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

*** Antrenör ve aynı zamanda idman jokeyliği de yapan İbrahim ESER, bel fıtığından ameliyat olmuştur, kendisine geçmiş olsun der, kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.

*** Yarış sahalarının başarılı ekürilerinden Atman Karataş Ekürisi, usta antrenör Baha Yargı ile anlaştı. Bu birlikteliğin her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Kariyerinde 183 birincilik bulunan Gökhan Bektaş’ın tüm hipodromlardaki menajerliğine Erkut Koca getirildi. Atlarına Gökhan Bektaş’ı bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0533 441 84 41 nolu telefondan menajer Erkut Koca ile irtibata geçebilirler.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın