At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

21 Ağustos 2017 / 18:29   |   967 Okundu   YAZDIR

A.MIRIZ’ın sahibi olduğu ,AGA OSMAN D.E 2Y  (KANEKO-REAL GIRL)  ( DISTANT RELATIVE (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

L.SARIKAYA’nın sahibi olduğu ,BORANTAY D.E 3Y  (LION HEART(USA)-BİN UMUT)  (SEA HERO (USA)) isimli safkanı giderilen bazı sorunlarının ardından yeniden hazırlıklara başlamıştır.

L.SARIKAYA’nın sahibi olduğu ,BALLIKAYA A.A 5Y  (VICTORY GALLOP(CAN)-BİN UMUT)  (SEA HERO (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Z.TEMUÇİN’in sahibi olduğu ,BLACK WASP D.A 4Y  (HALICARNASSUS(IRE)-DANCE ON AIR(IRE))  (LION CAVERN (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

K.KEÇELİOĞLU’nun sahibi olduğu ,JAMAIS SEULE A.D 3Y  (CUVEE(USA)-STARVALLA(FR))  (WITH APPROVAL (USA)) isimli safkanı yeniden hazırlıklara başlamıştır.

N.SÖĞÜT’ün sahibi olduğu ,HARD GOLD D.D 3Y  (LUXOR-CELESTE)  (BLAUER REITER (GER)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

H.CAN CENÜK’ün sahibi olduğu ,CİVANHAN A.A 6Y  (SABIRLI-NURYEŞİM)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra idmanlara başlamıştır.

I.GÜNEŞ’in sahibi olduğu ,KAMÇI K.A 4Y  (HİSARHAN-BATIGÜZELİ)  (BATYSKAF) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

B.FELHAN’in sahibi olduğu ,CEVİZ D.D 3Y  (DEHA-KÜÇÜKKEDER)  (SAĞANAK) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

Ş.DİL’in sahibi olduğu ,SURKAPI K.A 4Y  (ALTAHA-ŞEKERPARE)  (VOLGA.2) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

V.YARDIMCI’nın sahibi olduğu ,VELİ CAN KIZI D.K 7Y  (GOBAKBEY-FEDLACAN)  (PEGASUS) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

N.KUYUMCİYAN’ın sahibi olduğu ,KAFADAR A.A 5Y  (İZBATUR-İNTİSAR)  isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

E.BERK SEZEN’in sahibi olduğu ,SERHANTAY A.A 5Y  (ALTAHA-KEVSERİM)  (BİRADER) isimli safkanı bir süre istirahatin ardından idmanlarına yeniden başlamıştır.

Mustafa SAV’ın sahibi olduğu, ALTIN TURBO K.D 3Y (TURBO – ALTINYAĞMUR) (ARATBEY) isimli tayı bir müddet istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

E.ALAYI’nın sahibi olduğu ,ŞAHNAHAN A.E 3Y  (ÖZGÜNHAN-AYHANIM)  (BİLGİN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

*** 06 Ağustos 2017 Pazar günü G3 Mimar Sinan Koşusu’nu Selim KAYA ile kazanma başarısını gösteren (LUXOR – FLYING SAUCER / EAGLE EYED) orijinli, 833.500,00 TL kazanca sahip yılın başarılı taylarından olan 3 yaşındaki erkek safkan FINESSE, at sahibi ve yetiştirici Ergun KALABALAK tarafından satın alınmıştır. Bu satışın Kitapçı ve Kalabak ekürilerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın