At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

06 Eylül 2017 / 16:27   |   608 Okundu   YAZDIR

A.HALUK YALIN‘ın sahibi olduğu ,DIAMOND FLAME A.K 5Y  (LUXOR-ANKA KUŞU)  (MOUNTAIN CAT (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

G.ALVEROĞLU‘nun sahibi olduğu ,LUCKY LORD D.E 2Y  (THREE VALLEYS(USA)-MY LADY)  (MUJTAHID (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

V.ARACI‘nın sahibi olduğu ,ÇEBERTAY D.E 3Y  (SRI PEKAN(USA)-BONA DEA(IRE))  (MARTAGON (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

O.KARAMAN‘ın sahibi olduğu ,KRAL AMED K.A 5Y  (LUXOR-AMASİS)  (HIGHEST HONOR (FR)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

A.MERT KAYA‘nın sahibi olduğu ,AFTER PARTY D.E 2Y  (AFTER MARKET(USA)-HAYAL MEYAL)  ( ROYAL ABJAR (USA)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

M.KANIK‘ın sahibi olduğu ,BABAROS D.E 2Y  (POWERSCOURT(GB)-SİYAH BEYAZ)  (DISTANT RELATIVE (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

Y.BAŞTEMUR‘un sahibi olduğu ,ÇINARKAN K.E 3Y (UÇANBEY – AYNADA)  (YAŞARCIK) isimli safkanı bir müddet geriye alındıktan sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

Ü.BARLIK‘ın sahibi olduğu ,ASLANPARÇASI K.A 6Y  (CAŞ-ALL MOST(US))  (WİKİNG (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

A.GÖZÜKÜÇÜK‘ün sahibi olduğu ,KARACAKURT K.E 3Y  (AĞA KARACA-BETÜL)  (ANTEPLİ) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Z.TOZKOPARAN’ın sahibi olduğu ,ACI KAHVE A.K 4Y  (TIKI TORK KU(US)-FAZILA.29)  (SA`D.27) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

A.KURTULUŞ KAYA‘nın sahibi olduğu ,ALFA A.D 3Y  (ONURKAAN-YALDIZ)  ( DON JUAN) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

V.YARDIMCI‘nın sahibi olduğu ,VELİ CAN KIZI D.K 7Y  (GOBAKBEY-FEDLACAN)  (PEGASUS) isimli safkanı kısa bir süre istarahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın