At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

27 Eylül 2017 / 09:07   |   751 Okundu   YAZDIR

O.KARAMAN‘ın sahibi olduğu ,KRAL AMED K.A 5Y  (LUXOR-AMASİS)  (HIGHEST HONOR (FR)) isimli safkanı bir süre istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

Y.ÇAKMAK’ın sahibi olduğu ,KWEUKE D.E 2Y  (MENDIP(USA)-BEVERLY HILLS)  (RIVER SPECIAL (USA)) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

R.GÜLDOĞDU’nun sahibi olduğu ,LEGENDARY ARROW D.E 3Y  (COUNTRY REEL(USA)-MY JADE)  (UNACCOUNTED FOR (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

Ü.BARLIK’ın sahibi olduğu ,YİĞİTER D.A 4Y  (BIN AJWAAD(IRE)-ALİZE)  (BANKO (TUR)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden hazırlıklara başlamıştır.

V.İBRAHİM ARACI’nın sahibi olduğu ,RIGHT RUNNER D.E 2Y (TORUK MACTO (IRE) – FAIRWUALA (IRE))  (UNFUWAIN) isimli tayı kısa bir müddet istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

E.YAĞCI’nın sahibi olduğu ,KATSUYA D.K 5Y  (KANEKO-MURDEROUS MYRTLE(USA))  (DEHERE (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

E.ERTEM BENHASON’un sahibi olduğu ,SEBASTIAN A.E 3Y  (DIVINE LIGHT(JPN)-MİKADO)  ( LOCKTON (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

T.ÇELİK’in sahibi olduğu ,HARPUT RÜZGARI D.E 2Y  (AGRESIVO(USA)-PIANO ROLL(IRE))  (INVINCIBLE SPIRIT (IRE)) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

S.ÇİFTÇİ’nin sahibi olduğu ,AZMİ REİS A.A 6Y  (İBOCAN-EBRAR)  (HALİD) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

S.BEKTAŞ’ın sahibi olduğu ,ÖNDEREFE A.A 4Y  (BOZOK-YAZGÜNÜ)  (HALİD) isimli safkanı bir müddet ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

E.ŞENOCAKLI’nın sahibi olduğu ,BODRUM KALESİ D.E 3Y  (HABERBATUR-MALIBU GIRL(US))  (MONARCH AH (US)) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

C.ÇALICIOĞLU’nun sahibi olduğu ,FATİH K.E 3Y  (BİLGİN-AMANOS)  (HABERBATUR) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden hazırlıklara başlamıştır.

*** İmparator Süleyman AKDI, Türk Atçılığının önemli at sahiplerinden biri olan Celaloğlu ekürisi ile yollarının ayırmıştır, bu kararın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Eski jokeylerden antrenör Süleyman AKDI dede oldu. Ömer AKDI ve eşi Fahriye Yurdem AKDI’nın ilk çocukları, 19 Eylül 2017 Salı günü saat 17.00’da İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Emir Pars ismi verilen yavruya sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyoruz.

*** Yarış camiasının emektarlarından olan Yaşar ATÇI, Kostastinos MAKRİ ekürisi ile anlaşarak atlarını antrene etmeye başlamıştır, iki tarafa da hayırlı olsun diyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın