At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

12 Ekim 2017 / 16:53   |   645 Okundu   YAZDIR

A.Melih Kura’nın sahibi olduğu ,TİJİWARE A.E 2Y (THREE VALLEYS (USA) – HANGEL)  (ABREK) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

Kamil Adem Dedi’nin sahibi olduğu ,TLOS D.E 2Y (ZANJERO (USA) – GOLD COAST CAT (USA))  (TALE OF THE CAT (USA)) isimli safkanı yeniden idmanlarına başlamıştır.

D.ARSLANCA’nın sahibi olduğu ,NAMTAR D.E 3Y  (PRESSING(IRE)-SWEET FALCON)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatten sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

O.YALÇIN’ın VİRA VİRA’nın A.K 4Y  (OKAWANGO(USA)-INNOCENCE) isimli safkanı sahip değiştirmiştir, safkanın yeni ilgililerinde ayaklarının düz basmasını dileriz.

H.GÜNEŞ’in sahibi olduğu ,PAYİTAHT D.A 6Y  (RED BISHOP(USA)-MARICA)  (MARLIN (USA)) isimli safkanı çiftlikten gelip yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

M.TİNİZ’in sahibi olduğu ,BEREN SULTAN D.D 3Y  (ARTIE SCHILLER(USA)-VIRGINIA PLAIN(USA))  (GULCH (USA)) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

Y.ZİNGAL’ın sahibi olduğu ,HERE TO FLY D.E 3Y  (LUXOR-ALFUNUN(IRE))  (SADLER`S WELLS (USA)) isimli safkanı geçirdiği arıza nedeniyle idmandan çekilerek bir süre geriye alınmıştır.

M.CAN’ın sahibi olduğu ,CAN TU CAN D.E 3Y  (ALTAHA-MÜGEM.1)  (YOZGATLI.1) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Ş.DİL’in sahibi olduğu ,HELİNTAY A.D 3Y  (ÇELİKKAN-ESERYEL)  ( SÜLO) isimli safkanı bir müddet istirahatin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

Mustafa SAV’ın sahibi olduğu ,ALTIN TURBO K.D 3Y (TURBO – ALTINYAĞMUR)  (ARATBEY) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

H.Tarık ERMAN’ın sahibi olduğu ,DEDE BEKİR K.E 3Y (UFUKBİR – ÜLKÜNUR)  (TAMERİNOĞLU) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır

F.ÇİFTÇİ’nin sahibi olduğu ,BABAURAL A.E 3Y  (YALAZ-MAHİNUR)  (GİZBATUR) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

K.BAŞKOÇ’un sahibi olduğu ,TRAKYA ATEŞİ D.A 7Y  (ANADOLU ATEŞİ-NURMELEK)  (ALAZ) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

*** Yarış sahalarının tecrübeli antrenörlerinden Suat DEMİRAL, Fedai Kahraman ekürisi ile karşılıklı olarak yollarını ayırmışlardır, bu kararın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın