At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

04 Kasım 2017 / 17:35   |   816 Okundu   YAZDIR

M.SALİHOĞLU‘nun sahibi olduğu ,PROXIMO D.E 3Y  (DAI JIN (GB)-MANGALA (IRE))  (ANABAA (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınıp tedavisi tamamlandıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

M.SALİHOĞLU‘nun sahibi olduğu ,PAN IDOL D.D 3Y  (DAI JIN (GB)-İLİTYA)  (FANTASTIC FELLOW (USA)) isimli safkanı giderilen bazı problemlerinin ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

S.ÜZÜM‘ün sahibi olduğu ,DENİZCANIM D.D 3Y  (LION HEART (USA)-ORHİDEYA)  (BIN AJWAAD (IRE)) isimli safkanı tedaviden çıktıktan sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

D.FATURA‘nın sahibi olduğu ,IVANHOE A.E 3Y  (THREE VALLEYS (USA)-TERRE DE SABLE (FR))  (MARCHAND DE SABLE (IRE)) isimli safkanı bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden hız kazandırmıştır.

Y.ZİYA YURTSEVER‘in sahibi olduğu ,PERA D.D 2Y  (TALIP HAN (IRE) – AH TAMARA)  (LOCKTON) isimli tayı bazı problemleri giderildikten sonra çalışmalarına başlamıştır.

V.İBRAHİM ARACI‘nın sahibi olduğu ,RIGHT HUNTER D.E 2Y  (TORUK MACTO (IRE) – FAIRWUALA (IRE))  (UNFUWAIN) isimli tayı bir süre geriye alınmıştır.

B.GEDİK‘in sahibi olduğu ,GREY CLOUD K.E 3Y  (GREEN GÖNEN-HIGH TEA)  (GALETTO (FR)) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

M.MERGİN‘in sahibi olduğu ,GRAVESEND D.A 5Y  (OKAWANGO (USA)-HELDERBERG (USA))  (DIESIS (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden çalışmalarına başlamıştır.

İ.GÜL‘ün sahibi olduğu ,ASİ MERİÇ D.E 2Y  (LION HEART (USA)-BEAUTIFUL LIL (USA))  (APTITUDE (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

A.K.KAYA‘nın sahibi olduğu ,ALFA A.D 3Y  (ONURKAAN-YALDIZ)  (DON JUAN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

T.H.ONAR‘ın sahibi olduğu ,MERİH K.A 6Y  (BİLGİN-NECME.38)  (RÜZGAR.30) isimli safkanı ayak problemi gösterdiğinden dolayı ilgilileri tarafından bir süreliğine tedavisi için geriye alınmıştır.

M.SEZEN‘in sahibi olduğu ,KOCAÇINAR K.E 3Y  (CAŞ-ALL MOST (US))  (WIKING (US)) isimli safkanı bir müddet ara verdiği hazırlıklarına yeniden başlamıştır.

T.H.ONAR‘ın sahibi olduğu ,METAL FIRTINASI D.A 4Y  (KARA YAĞIZ-HAKİKAT)  (YAVUZCA (TUR)) isimli safkanı idmanlarına başlamıştır.

*** Sahalarımızın deneyimli antrenörlerinden Mahmut BAYKA, GÜÇLÜ ekürisiyle karşılıklı olarak anlaşıp yollarını ayırmışlardır, bu kararın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın