At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

16 Kasım 2017 / 09:40   |   942 Okundu   YAZDIR

A.AYBEK‘in sahibi olduğu ,RIVER GIRL D.D 2Y  (WIN RIVER WIN (USA)-AYBEK HATUN)  (MOUNTAIN CAT (USA)) isimli safkanı bir müddet geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

F.D.GÜL‘ün sahibi olduğu ,BE MY CHANCE A.E 2Y  (LION HEART(USA)-GOLUBUSHKA(USA))  (GIANT`S CAUSEWAY (USA)) isimli safkanı tedaviden çıktıktan sonra hazırlıklarına yeniden başlamıştır.

V.ARACI‘nın SO EMOTIONAL K.D 2Y  (NATIVE KHAN(FR)-BONA DEA(IRE))  (DANEHILL (USA)) isimli safkanı sahip değiştirmiştir, safkanın yeni ilgililerinde ayaklarının düz basmasını diliyoruz.

N.EL‘in sahibi olduğu ,DATOME D.E 3Y  (LION HEART(USA)-DINAH(FR))  (SILLERY (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Orhan UZUN‘un sahibi olduğu ,LONG STAR . D.E 2Y (LUXOR – COCCINELLE)  (COMMON GROUNDS) isimli safkanı bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

E.KESEBİR‘in sahibi olduğu ,NARDUGAN D.D 3Y  (PRESSING (IRE)-LALE DEVRİ)  (ALWAYS A CLASSIC (CAN)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından idmanlarına başlamıştır.

H.ŞER‘in sahibi olduğu ,MAMAFİH D.E 2Y  (AFTER MARKET (USA)-MAHA SULTAN)  (NATIVE PROCIDA) isimli safkanı idmanlarına başlamıştır.

A.KURA‘nın sahibi olduğu ,TRANSİT K.A 4Y  (ANGORA-BENİM KIZIM)  (BENİM OĞLUM) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

S.ODACIOĞLU‘nun sahibi olduğu ,CANKURTBEY K.A 5Y  (HİSARHAN-NURTANESİ)  (SERGEN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Ş.DİL‘in sahibi olduğu ,ŞAHİNŞEVKET K.E 3Y  (BİLGİN-KERİME)  (ALBATUR) isimli safkanı bir müddet geriye alındıktan sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

E.ÖZACAR‘ın sahibi olduğu ,ATALANTE D.D 3Y  (TURBO-ÖNCÜKIZ)  (SERHANBEY) isimli safkanı bir süre  ara verdiği pist çalışmalarına yeniden hız kazandırmıştır.

C.ÇALICIOĞLU‘nun sahibi olduğu ,JAZİL K.D 3Y  (İZBATUR-ADANUS)  (HABERBATUR) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

C.ÇALICIOĞLU‘nun sahibi olduğu ,TORERO K.E 3Y  (TURBO – KANTHAKA)  (HABERBATUR) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

*** Jokey Gökhan YILDIZ‘ın Kocaeli ve Bursa’daki menajerliğine yarış sahalarının sevilen idman jokeylerinden olan Ramazan COŞKUN getirildi. Atlarına jokey Gökhan YILDIZ‘ı bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0542 295 31 09 nolu telefondan menajer Ramazan COŞKUN ile irtibata geçebilirler. Bu birlikteliğin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz.

*** Yarış hayatına 08 Haziran 2017 Perşembe günü Ankara 75.Yıl Hipodromun’da kazandığı Maiden koşusu ile başlayan, GR-1 Harem Koşusu’nun dördüncüsü, Kemal KURT‘un sahibi ve yetiştiricisi olduğu, (KURTINIADIS (IRE) – FORS / MANİLA (USA)) orijinli 3 yaşındaki al dişi safkan SWEETEST DEVOTION, 12 Kasım 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromun’da yapılan A-2 Ayasofya Koşusu’nun son 400 metresinde aniden sakatlanıp jokeyi Ayhan KURŞUN‘u üzerinden düşürmüştür. Hipodrom veteriner hekimlerinin verdiği karar doğrultusunda uyutulmasına karar verilmiştir. KURT ekürisine geçmiş olsun diyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler
“İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler” için 1 Yorum
  1.   İsim Soyisim : Ahmet Atsever 16-11-2017

    20 yıllık yarış sitesi BEYGİR.COM kapanmış. Bunla ilgili haber yapsanız da biz de detayları bir de sizden okusak.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın