At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

09 Ocak 2018 / 09:02   |   784 Okundu   YAZDIR

Ç.ÖZDİL‘in sahibi olduğu ,GOLDINIADIS D.A 5Y  (KURTINIADIS(IRE)-GLORIA MUNDI)  (MOUNTAIN CAT (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

K.KURT‘un sahibi olduğu ,DEPOSITORY D.E 4Y  (ANATOLY-SHE WADI WADI (GB))  (GREEN DESERT (USA)) isimli safkan, istirahat döneminin ardından yeniden çalışmalara başlamıştır.

Ö.SOFUOĞLU‘nun sahibi olduğu ,INDIAN DADY A.E 3Y  (GREEN GÖNEN-LAKSHMI)  (BARATHEA (IRE)) isimli safkanı bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden hız kazandırmıştır.

M.NARİN‘in sahibi olduğu ,TEMEL REİS D.E 4Y  (THREE VALLEYS(USA)-MOUNT CAVELL(CAN))  (VISION AND VERSE (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Y.GELGİN‘in sahibi olduğu ,VICTORY IS OURS A.A 5Y  (VICTORY GALLOP (CAN)-LOVELY DOYOUN)  (DOYOUN (IRE)) isimli safkanı yeniden çalışmalara başlamıştır.

C.K.PARSAK‘ın sahibi olduğu ,PRINCE OF THESOUTH D.E 4Y  (LUXOR-ARIA)  (SRI PEKAN (USA)) isimli safkanı ara verdiği çalışmalarına yeniden başlamıştır.

S.ÜZÜM‘ün sahibi olduğu , LORDSDAUGHTER D.D 3Y (YONAGUSKA (USA) – ECE LİN)  (WEST BY WEST) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

D.YAĞCI‘nın sahibi olduğu ,UÇANOK D.E 3Y  (KANEKO – SHAYLEE)  (VICTORY GALLOP) isimli safkanı müddet ara verdiği çalışmalarına yeniden başlamıştır.

K.BAŞKOÇ‘un sahibi olduğu ,TRAKYA ATEŞİ D.A 8Y  (ANADOLU ATEŞİ-NURMELEK)  (ALAZ) isimli safkanı bir süre istirahat ettirildikten sonra yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

M.KARAGÜL‘ün sahibi olduğu ,BAKİBEY A.A 8Y  (TOŞUR-GÜLATLI)  (AL-IŞIK) isimli safkanı yeniden idmanlara başlamıştır.

M.GÖKÇE‘nin sahibi olduğu ,MAVRA K.E 4Y  (KAIZBERT (RU)-SİBELİN KIZI)  (HABERBATUR) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

M.TEKİN‘in sahibi olduğu ,YABANKIZ A.D 4Y  (KAIZBERT (RU)-SULTUK)  (OKANER) isimli safkanı yeniden çalışmalarına başlamıştır.

*** Yarış sahalarınınen eski ve başarılı ekürilerinden Yıldırım GELGİN ekürisi, usta antrenör Dinsel SEVGİLİ ile anlaştı. Bu birlikteliğin her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Denizcanım ve Lordsofdaughter gibi safkanların sahibi Serdar ÜZÜM ile antrenör Emir ERGÖKÇEN anlaştılar. Bu anlaşmanın her iki tarafa hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

*** Yarış sahalarının tecrübeli antrenörlerinden olan İlhan KAPUSIZ, at sahibi Tevfik ÇELİKOĞLU ekürisi ile anlaşmıştır. Bu kararın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın