At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

16 Nisan 2018 / 14:46   |   775 Okundu   YAZDIR

O.TANİYİT‘in sahibi olduğu ,SAMATYALI D.D 3Y  (AZARAKS-GOING WITH MUMMY (IRE))  (MASTERFUL (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlarına başlamıştır.

N.ÖZET‘in sahibi olduğu ,WINGED WOMAN D.D 3Y  (MENDIP (USA)-BLACK MAGIC WOMEN)  (MUJTAHID (USA)) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

O.YALÇIN‘ın sahibi olduğu ,FLASH STEP D.E 3Y  (TOROK (IRE)-SADLERIA)  (ASAKIR (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Y.ÇAKMAK‘ın sahibi olduğu ,KWEUKE D.E 3Y  (MENDIP (USA)-BEVERLY HILLS)  (RIVER SPECIAL (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

V.KUYUMCİYAN‘ın sahibi olduğu ,ANDIAMO D.A 4Y  (KANEKO-AMASİS)  (HIGHEST HONOR (FR)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

M.MERGİN‘in sahibi olduğu ,ANDALUS D.E 3Y  (SULTANS OF SWING-HELDERBERG(USA))  (DIESIS (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

Ö.AYDIN‘ın sahibi olduğu ,YAĞMURUN FISILTISI D.K 4Y  (SCREAM TO SCREAM (IRE)-VELO BREEZE)  (VELOCIRAPTOR (GB)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

N.GÖNÜLTAŞ‘ın sahibi olduğu ,DAMASCUS K.A 4Y  (TARHAN-ŞEHBALKIZ)  (YAŞARCIK) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

H.Ö.YILMAZ‘ın sahibi olduğu ,RACİ A.A 5Y  (TOŞUR-ARZUPARE)  (KAIZBERT (RU)) isimli safkanı bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

Y.ZİYA YURTSEVER‘in sahibi olduğu ,BABATURBO A.E 3Y (TURBO – AYGÜZELİ)  (DON JUAN) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

*** Yarış sahalarının köklü ekürilerinden Çelikoğlu Ekürisi, usta antrenör Suat Demiral ile anlaştı. Geçmiş yıllarda da beraber çalışan ve oldukça başarılı sonuçlar elde eden taraflara bu birlikteliğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

*** İlhan Kapusız, Çelikoğlu Ekürisi ile karşılıklı olarak anlaşıp yollarını ayırmışlardır, bu kararın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Sabah idman esnasında çalıştırdığı safkandan düşen Halil YOLAÇICI, bir süre evinde istirahata çekilmiştir. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kısa sürede eski sağlığına kavuşarak pistlere dönmesini temenni ederiz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın