At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

06 Mayıs 2018 / 16:40   |   399 Okundu   YAZDIR

Y.ÇAKMAK‘ın sahibi olduğu ,KWEUKE D.E 3Y  (MENDIP (USA)-BEVERLY HILLS)  (RIVER SPECIAL (USA)) isimli safkanı bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

V.KUYUMCİYAN‘ın sahibi olduğu ,ANDIAMO D.A 4Y  (KANEKO-AMASİS)  (HIGHEST HONOR (FR)) isimli safkanı idmanlarına başlamıştır.

M.KADAİFÇİOĞLU‘nun sahibi olduğu ,WENONA A.D 3Y  (LION HEART (USA)-BLUSHING DOE (USA))  (RUNNING STAG (USA)) isimli safkanı bir süre aranın ardından yeniden çalışmalarına başlamıştır.

Y.ZİNGAL‘ın sahibi olduğu ,HERE TO FLY D.E 4Y  (LUXOR-ALFUNUN (IRE))  (SADLER`S WELLS (USA)) isimli safkanı çiftlikten gelip ahırlar bölgesinde bineklere başlamıştır.

A.HALİM CELALOĞLU‘nun sahibi olduğu ,RUSTY BOY AE. 3Y (VICTORY GALLOP (CAN) – ROSETTA)  (MARLIN) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

Y.GELGİN‘in sahibi olduğu ,LOVING LADY D.D 3Y  (WIN RIVER WIN(USA)-LOVELY DOYOUN)  (DOYOUN (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

H.ŞER‘in sahibi olduğu ,MAMAFİH D.E 3Y  (AFTER MARKET(USA)-MAHA SULTAN)  (NATIVE PROCIDA) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

R.ÖZ‘ün sahibi olduğu ,REŞAT AĞA A.E 3Y (DERVİŞ AĞA – MAJESTIC GÜLBİN)  (INDIGO RED) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

N.KİBAR‘ın sahibi olduğu ,GÜLE GÜLE D.D 4Y  (CAŞ-İNTİSAR)  (ODİNHAN) isimli safkanı bir süre ara verdiği pist çalışmalarına yeniden başlamıştır.

M.Ü.DELİKAN‘ın sahibi olduğu ,DEMİRDEN K.A 4Y  (TAMERİNOĞLU-ZARİFEHATIN)  (CAŞ) isimli safkanı kısa bir süre istirahatin ardından çalışmalarına başlamıştır.

B.TEMELKURAN‘ın sahibi olduğu ,AKSAKAL K.A 5Y  (CAŞ-TANYÜZ)  (ELDON (PL)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

M.Ü.DELİKAN‘in sahibi olduğu ,TAŞOVA D.A 5Y  (EMAEL (PL)-ŞATAFAT)  (SAKARYA) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

E.KESEBİR‘in sahibi olduğu ,BEJANOVA A.K 4Y  (UÇANBEY-TUĞCU)  (YAVUZCA) isimli safkanı hazırlıklarına başlamıştır8.

N.GÖNÜLTAŞ‘ın sahibi olduğu ,DAMASCUS K.A 4Y  (TARHAN-ŞEHBALKIZ)  (YAŞARCIK) isimli safkanı yeniden hazırlıklarına başlamıştır.

*** Abdül Işıldak ile kısa bir süre önce ayrılan jokey Akın Sözen, yarış sahalarının başarılı menajerlerinden Ali Selimoğlu ile anlaştı. Bu birlikteliğin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz.

*** Jokey Akın Sözen ve menajer Abdül Işıldak’ın ani bir kararla birlikteliklerini sona erdirmelerinin ardından başarılı menajer Abdül Işıldak, usta jokey Erhan Yavuz ile anlaştı. Bu birlikteliğin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın