At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İstanbul Veliefendi Hipodromu İdman Pisti Ve Ahırlar Bölgesinden Yepyeni Haberler

05 Haziran 2018 / 16:54   |   781 Okundu   YAZDIR

M.EMRE‘nin sahibi olduğu ,ALTIN AKAR A.G 4Y  (LUXOR-LUÇE)  (BACHELOR PARTY (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

S.ÜZÜM‘ün sahibi olduğu ,DENİZCANIM D.D 4Y  (LION HEART (USA)-ORHİDEYA)  (BIN AJWAAD (IRE)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

P.CEMİLOĞLU‘nun sahibi olduğu ,ESKAYRA D.A 4Y  (POWERSCOURT (GB)-SARILAR GÜZELİ)  (MUJTAHID (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

G.ALVEROĞLU‘nun sahibi olduğu ,LUCKY LORD D.E 3Y  (THREE VALLEYS(USA)-MY LADY)  (MUJTAHID (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

A.M.KAYA‘nın sahibi olduğu ,EMEKYEMEZ D.E 2Y  (CAPTAIN RIO (GB)-FAIR ROSE)  (ROYAL ABJAR (USA)) isimli safkanı giderilen bazı sorunlarının ardından yeniden çalışmalarına başlamıştır.

Y.GÖKTÜRK‘ün sahibi olduğu ,MANASTIRLI D.E 3Y  (LUXOR-RAMZIA (IRE))  (SOVIET STAR (USA)) isimli safkanı idmanlara başlamıştır.

M.DEKELİ‘nin sahibi olduğu ,BEKMEZ D.A 6Y  (BEKMEZBEY-SİNCAP KIZ)  (SRI PEKAN (USA)) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

A.CELALOĞLU‘nun sahibi olduğu ,LE CHIFFRE A.E 3Y  (REY DE CAFE(USA)-GOOD TIME GIRL)  (TENDER PRINCE) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

A.CELALOĞLU‘nun sahibi olduğu ,DARK GUARDIAN D.A 6Y  (YONAGUSKA (USA)-PRINCESSE GULCH)  (EKINOKS GULCH (USA)) isimli safkanı yeniden çalışmalarına başlamıştır.

V.ARACI‘nın,RIGHT HUNTER D.E 3Y  (TORUK MACTO (IRE)-FAIRWUALA (IRE))  (UNFUWAIN (USA)) isimli safkanı sahip değiştirmiştir, safkanın yeni ilgililerinde ayaklarının düz basmasını temenni ederiz.

V.ARACI‘nın sahibi olduğu ,GAZIBORA KHAN (GB) K.E 4Y  (NATIVE KHAN (FR)-ENHANCE (GB))  (ENTREPRENEUR (GB)) isimli safkanı giderilen sorunlarının ardından yeniden idmanlara başlamıştır.

M.ADALAR‘ın sahibi olduğu ,KAYANSEL D.E 3Y  (ONURKAAN-SAFİCAN)  (KURUŞBEY) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

G.EZER‘in sahibi olduğu ,ŞENALP A.A 4Y  (ÖZGÜNHAN-SÜHUNET)  (SEZGİNBEY) isimli safkanı bir süre geriye alındıktan sonra yeniden idmanlara başlamıştır.

Z.DOĞANTÜRK‘ün sahibi olduğu ,TAŞÇI PEHLİVAN D.A 6Y  (CAŞ-ALMİMRUHİYE.27)  (ALAZ) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

A.KARAÇİZMELİ‘nin sahibi olduğu ,İZDAHİ D.A 4Y  (DEHA-İZAY)  (AL-IŞIK) isimli safkanı kısa bir süre ara verdiği idmanlarına yeniden başlamıştır.

K.KEÇELİOĞLU‘nun sahibi olduğu ,GARZAN ATEŞİ K.A 4Y  (TAMERİNOĞLU-GÜLENDAM)  (HİLALÜZZAMAN.25) isimli safkanı bir süre geriye alınmıştır.

*** Cuma ALTUNBAŞ, bir süre önce attan düşen başarılı idman jokeyinin tedavisi tamamladıktan sonra yeniden anlaşmalı olduğu ekürinin atlarını çalıştırmaya başlamıştır.

*** Seçkin AYDOĞAN, bir süre önce attan düşen başarılı idman jokeyinin tedavisi tamamladıktan sonra yeniden anlaşmalı olduğu ekürinin atlarını çalıştırmaya başlamıştır.

Faruk DEMİR

Benzer Haberler

Yorum yapın