At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İzmir, İstanbul, Bursa Hipodromları’nda yapılan galopların tempolarını bundan böyle www.liderform.com.tr’de bulabilirsiniz

06 Mart 2015 / 13:43   |   546 Okundu   YAZDIR

Son günlerde www.liderform.com.tr ziyaretçilerinin Adana galopları ile ilgili feryat etmeleri üzerine hem açıklama hem de www.liderform.com.tr’deki yeni bir hizmet ile ilgili bilgilendirme yapma lüzumu gördüm.

Adana’da havuz sisteminde birlikte çalıştığımız kişilerle, Ankara’daki Şartlı1 tay yarışında yaşanan bir olay sonrası yollarımızı ayırdık. Adana’da 20 senedir var olan kondüsyoner ekibimiz ile çalışmaya devam ederken Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda tecrübeli yeni bir ekip oluşturduk. Ankara’da telsiz sistemini de devreye sokarak safkanların sabah idmanları, start makine provalarını güvenilir ellere teslim ettik.

Tüm hipodromlardaki galoplar güvenilir ellerde tutulurken denetimlerimiz muntazam bir şekilde sürüyor. İzmir, İstanbul, Bursa galoplarının tempolarını bundan böyle www.liderform.com.tr’de ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Diğer hipodromlardaki galopların tempoları ile ilgili çalışmalarımız devam ederken www.liderform.com.tr’nin hiçbir zaman ücretli bir site olmayacağı sözünü bizzat vermek istiyorum. Bizleri sizler var ettiniz, sizlerle var olmaya devam edeceğiz.

Kemal Akyer

Benzer Haberler

Yorum yapın