At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

İzmir’li Yarışseverlerin TJK’dan beklentileri

13 Ekim 2017 / 09:28   |   450 Okundu   YAZDIR

İzmir denizi, tarihi ve görsel güzellikleri ile dünyanın takdirini toplamış, güzel ülkemizin 3.büyük şehridir. Aynı zamanda bu topraklarda resmi at yarışlarının ilk yapıldığı yerdir. İzmir’li yarış severler şehirlerindeki bu keyfi doyasıya yaşamak için Şirinyer Hipodromu’nu doldurmaktadırlar. İzmir’deki seyirci sayısı İstanbul (Gazi günü hariç) bütün şehirlerden fazladır. Çünkü İzmir’liler için At yarışları sadece bir oyundan ibaret olmayıp aileleri ile keyifli vakit geçirip eğlenecekleri sosyal bir olgudur. Şöyle ki son yıllarda TJK yönetiminin yaptıkları faaliyetlerle tüm Türkiye’ye anlatmak istedikleri de aynen budur. Oysa son 5-6 yıldır İzmir’e konulan yaz yarışları programları sebebiyle mahalli yarışlar statüsüne bürünmüş. İlkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde yarışseverlerin hipodrom olan ilgisinin azaldığı hissedilmektedir. Bu mevsimlerde İzmir kiralık atların koştuğu İzmir’li yarışseverler ve atçıların ilgisinin taban yaptığı bir yer haline gelmiştir. İzmir’li yarışseverler iyi atları ve popüler jokeyleri seyir zevkinden mahrum etmemek için 2018 yılı programına kaliteli yarışların konulması ihtiyaçtır. Bu olay ayrıca Türkiye Jokey Kulübü’nün at yarışlarının sosyal bir ihtiyaç olduğunu topluma anlatma çabalarına da katkı sunacaktır. Bütün bu sebeplerden dolayı 2018′de biz İzmir’li yarışseverler Türkiye Jokey Kulübü’den seyir zevkine layık programlar istemekteyiz.

Benzer Haberler
“İzmir’li Yarışseverlerin TJK’dan beklentileri” için 4 Yorum
 1.   İsim Soyisim : osmaniyeli 13-10-2017

  haber çok güzel fakat TJK YÖNETİM KURULUNUN UMRUNDA OLMAZ MALESEF CUNKİ ONLAR İÇİN VARSA YOKSA İSTANBUL BAŞKA YER YOK İZMİRDE AT KOŞAN İNSANLARSA BUNLARIN TAM AKSİNE HALLERİNDEN GAYET MEMNUNLAR ÇUNKİ BU DURUMA KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR NE BİR HİZMET VAR NE BAŞKA BİŞEY İZMİR RESMEN TJKNIN ÜVEY EVLADI GİBİ VE ŞUAN BUNU DEĞİŞTİRECEK HİÇBİRŞEY YOK KEŞKE SİZİN HABERLERİNİZİ TAVSİYELERİNİZİ UYGULASALAR YAZICAK ÇOK ŞEY VAR AMA YAZSAK NOLUCAK NETİCE OLMADIKDAN SONRA..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : osmaniyeli 13-10-2017

  YAKLAŞIK 27 YILDIR YARIŞSEVERİM Y.KADRİ EKİNCİ DÖNEMİ KADAR TÜRK ATÇILIĞININ GERİYE GİTTİĞİ YERİNDEN SAYDIĞI BİR DÖNEM DAHA GÖRMEDİM İNŞALLAH BU KLUBUN BAŞINA BU İŞİ CANI GÖNÜLDEN YAPACAK BU İŞE GÖNÜL VERMİŞ BİRİSİNİN BAŞA GEÇMESİ EN İÇTEN DİLEKLERİMDİR

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Gökhan 13-10-2017

  Metrodan indin. İzmir Şirinyer hipodromuna girdin_m_. Hemen 15_ 20 m. illerinde sağlı sollu, 5 _10 m. aralık iki seyir yeri. Hipodrom içine girdiğinizde sağın 50 m. solun 50 metredir. Derinlik te 30 bilemedin 40 m. dir.Türkçe’ si İzmir Şirinyer hipodrom kullanım alanı çok kısıtlıdır.İki seyirlik yerin biri, protokolun değişik ilgili dernek ve kuruluşların kullanım alanıdır. Yarışseverin sınırlı alanıdır. Diğer seyirlik alan ÇÖL gibi. Eskisi gibi hem koşuyu izleyip hem yiyip içeçeğimiz işletmeler istiyoruz. Saygılar.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : Erhan 13-10-2017

  Adamlar okadar vurdum duymazlarkitjk yi ayakta tutan kendi deyimleriyle vefakar ortaklari olan ganyan bayilerinin sorunlarini dinlemekden bile acizler. Heleki bayi ile yönetim arasındaki köprüyü sağlıyacak olan bayiler sorumlusu olan zatlarda sorumsuz. Bayiler yaptığı işten zevk almalı zevk almak içinde kazanması bayilerin yanına tekrar bayilik vererek diğer bayilerin kazanmasını engellemiş olursunuz buda bayilere olumsuz yansır.bayi primleri %5 olduğunda dolar 1.600 TL idi şimdi 3600, kiralar ikiye katladı, işçi maaslari maliyeti 1000 TL idi şimdi 2000 TL elektrik 70 TL gelirdi şimdi 300 TL geliyor kısacası maliyetler 2 ye 3 e katladı primler ise verdikleri bayilerle bayileri iyice zora sokuyorlar. Neyse bunu ne diye yaşıyorsak

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın