At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Jokey Özcan Yıldırım ve Yıldırım’a saldıranlar karakolda karşılıklı olarak davacı olmadılar

25 Haziran 2017 / 23:18   |   7684 Okundu   YAZDIR
Jokey Özcan Yıldırım ve Yıldırım’a saldıranlar karakolda karşılıklı olarak davacı olmadılar

Pazar günü yapılan 91.Gazi Koşusunun son 300′ün de Özcan Yıldırım’ın bindiği FINESSE isimli safkanla ZAFER ATEŞİ’ne faul yapması sonucu jokey odasına giderken arkadan gelen biri Özcan Yıldırım’a şiddetli şekilde 3 defa vurdu. Daha sonra yarışa protesto çekildi. Komiserler kurulunun protestoyu reddetmesi sonucu bu kez 3 saldırgan tekrar Özcan Yıldırım’a saldırıp darp ettiler. Yıldırım, son iki yarışta rapor alıp safkanlara binmedi. Gazi Koşusu günü yaşanan üzücü olayı, biz günler öncesinde tahmin ettik. “YKK’ya uyarı, Pazar günü atçılığın bayramında bu yarış komiserleri ile kararlar doğru alınmaz” başlıklı yazımızdaki uyarımıza rağmen komiserler kurulu Gazi Koşusu günü yanlış kararlar aldılar. Komiserler Kurulu adaleti sağlayamazsa insanlar adaleti kendileri sağlamaya karar verirler. Bize göre  YKK, vasat adamları yarış komiseri diye yarışçılığın arenasına vermekle hata yaptığına bir kez daha şahit oldu. Jokey Özcan Yıldırım ve Yıldırım’a saldıranlar karakolda karşılıklı olarak davacı olmadılar.

Benzer Haberler
“Jokey Özcan Yıldırım ve Yıldırım’a saldıranlar karakolda karşılıklı olarak davacı olmadılar” için 5 Yorum
 1.   İsim Soyisim : pasha 25-06-2017

  tjk tv ne kadar çok bayanları kameraya aldı
  modern tarzmış biz İngiltere olamayız konken partisi gibi asıl olay hipodromun içinde mafya kabadayı ayı ne ararsan hipodrom içinde ha faulmu faul eywallah jokeyin günahı ne komiserler abimi

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : ozkan yalcin 25-06-2017

  Özcan yıldırım a yapılan saldırıyı kınamakla birlikte son düzlükte Özcanin kontrolsüz idaresininde at yarışı gibi dikkatli yapılması gereken bir spor dalı içinde aynı derecede suç sayilmasi gerektiğini düşünüyorum. Jokeylerimizin hırsı aklının ve centilmenliginin önüne gecmemeli

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : marıkan 25-06-2017

  Ne adaleti. Nerede adalet kaldı ki.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : OBJEKTİF YARIŞSEVER 25-06-2017

  Özcan Yıldırım a saldıran bu kişiler daha önce apranti Berkant Çığla yada saldırmıştı,ayrıca Ö.Yıldırıma yapılan saldırıda olayı görenlerin kovanın içinde silah görmüş ne oluyoruz nereye gidiyoruz,bir yarışsever hatta sahibi ve antrenörler X Ray cihazında aranırken bu silahlar hipodroma nasıl sokuluyor ve bu saldırganlardan jokey dahi şikayetçi olmuyor,ahırlar bölgesi doğru düzgün aranırsa bir çok silahın bulunacağına kalıbımı basarım.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 5.   İsim Soyisim : İstifa 25-06-2017

  Olayların rezilliğinden çok şikayetçi olan kimsenin olmaması daha büyük rezilliktir ,,bir yarışsever olarak çok utandım onlar adına ama adalet nerde sorusu burada olmadığını gösteriyor.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın