At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Kadın seyislerimizin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından ziyaretçisi vardı

11 Ağustos 2017 / 10:01   |   187 Okundu   YAZDIR
Kadın seyislerimizin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından ziyaretçisi vardı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Jokey Kulübü, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı ve İŞKUR işbirliği ile “Kırsalda Kadın Seyis Yetişiyor” projesi kapsamında Mayıs ayında mezun olan kadın seyislerimizin, 10 Ağustos Perşembe günü özel misafirleri vardı.

Proje kapsamında eğitimlerini tamamladıktan ve mezun olduktan sonra, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda göreve başlayan 7 kadın seyisi, Gıda, Tarım Hayvancılık Bakanlığı Eğitim ve Yayım Daire Başkanı Gürcan Özdağ, Kırsalda Kadın Hizmetleri Koordinatörü Nimet Kaleli ve Proje Yürütücüsü Aslı Çavuş ziyaret etti.

Ziyarete, TJK Genel Müdür Yardımcısı Murat Kuluöztürk, Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Sevim ile Reklam ve Pazarlama Müdürü Ayşe Yonca Baltaoğlu da katıldı.

Ziyaret sonrası, TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci’nin katılımlarıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, ilki başarılı bir şekilde Elazığ’da hayata geçirilen “Kırsalda Kadın Seyis Yetişiyor projesinin, 8 ilde daha (İstanbul,Ankara, İzmir, Diyarbakır, Şanlıurfa, Bursa, Kocaeli ve Adana) uygulanmasına yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu.

Benzer Haberler

Yorum yapın