At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Burhan KILINÇ ve Kadir TOKAÇOĞLU’nun savunması istendi

06 Haziran 2017 / 08:47   |   444 Okundu   YAZDIR

04 Haziran 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda yapılan günün 8.Koşusu’nda; 2 numaraya kayıtlı olarak koşan AL JAWHARA isimli atın binicisi Burhan KILINÇ, son düzlükte usulsüz kulvar değiştirerek içindeki atlara faul yapması sebebiyle komiserler kuruluna çağırılmış ve savunma tutanağı tebliğ edilmiştir. Konu ile ilgili savunmasını tebliğ edildiği tarihi izleyen günden itibaren 7 ( yedi ) gün içerisinde kurulumuza ilettikten sonra karar verilecektir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

05 Haziran 2017 Pazartesi günü Bursa Osmangazi Hipodromun’da yapılan günün 8.Koşusu’nda; Komiserler Kurulu kararı ile resen protesto çekil-miştir. Yapılan inceleme sonucunda 8 numaralı PANAMA isimli atın binicisinin hatalı kulvar değiştirerek 2 numaralı FANDANGO isimli atın hareketini engellediği ve çarptığı tespit edildiğinden 8-2-4-9 olarak sonuçlanan koşudaki sıralama 2-8-4-9 olarak değiştirilmiştir.

Koşuda 8 numarada kayıtlı PANAMA isimli atın Binicisi KADİR TOKAÇOĞLU, son düzlükte hatalı kulvar değiştirerek derece değişikliğine neden olmaktan dolayı ifadeye çağrılmış ve savunma istem tebligatı yapılmıştır. Kendisinin isteği üzerine savunmasını 7 gün içerisinde vereceğini beyan etmiştir.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler

Yorum yapın