At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Kaliteli Safkan ATEŞHATOĞLU Tek “Sadun Kaya / Çarşamba Elazığ”

03 Eylül 2013 / 16:02   |   592 Okundu   YAZDIR

1. Ayak: Start aldığı üç koşusu da başarılı olan MISS WILLISTON en şanslı isimdir. ROYA süper formunu devam ettirerek düzenli hazırlıklarıyla rakibidir. ANAEL hafif kilosuyla güvendiğim diğer isim olup, VELOKIZI kesinlikle ihmale gelmez. CHANOMIX tabela dışı tamamladığı yarışından sonra itinayla hazırlanırken, MONEY CENTER sağlam kuponlarda tavsiye edeceğim diğer isimdir.

2. Ayak: Bir süre aradan sonraki 2.liğinde beğendiğim HAMMUR ABİ kazanacak güçtedir. KARA ÇOCUK geri alındıktan sonra itinayla hazırlanarak rakip gördüğüm isimdir. BABA BORAN koştuğu yarışlarıyla formuna ve kalitesine ulaşmaya başlarken, BABANIN OĞLU mesafeye yatkın olmasıyla devreye girebilir. ZENDA grubun formda isimlerinden olması ve mesafesinde sürpriz atım olup, KILLER bir süredir start almasa da idmanlarını hızlandırmasıyla dinçlik yarışı yapabilir.

3. Ayak: Bu yarışında kulaklık çıkartılan REZAİ son koşusunda bekleneni veremese de bu kez farklı sonuç almasını beklediğim taydır. MİRAYBATUR kazandığı yarışından sonra formunu korumasıyla rakip görünürken, BİR SAYFA grubun formda isimlerinden olmasıyla ihmale gelmez. AMCA KIZI ise son koşusunda tabela dışı kalsa da beğendiğim hazırlıklarıyla sürpriz atımdır.

4. Ayak: Formunda gelişmeler olduğunu son koşusundaki 3.lüğünde gösteren PRESIDENT ROCK en şanslı isimdir. SMALL HALO etkili sprintiyle gelerek 5.tamamladığı son yarışında dikkatimi çekerken, PRINCE OF PERSIA yarış görerek formunda gelişme göstermesiyle sürpriz yapabilir. VALÖR son 3.lüğünde dikkat çekip değerlendirilmeli.

5. Ayak: Bir süredir start almamasına rağmen idman pistinde eksiksiz durumda gördüğüm ATEŞHATOĞLU’nun üstün kalitesiyle kazanmasını bekliyorum. FOR MY HEART ile KAN KARTAL ise geniş kuponlarda önerilerim.

6. Ayak: Her geçen gün daha iyi duruma geldiğini son 2.liğinde gösteren SİNANIM en şanslı isimdir. EXCALIBUR kazandığı yarışından sonra formunu korumasıyla rakip görünürken, WICCA dikkat çeken koşularıyla kesinlikle ihmale gelmez. SÜZGECİNOĞLU uygun kilo avantajına sahip bulunmasının yanısıra mesafenin de uzun olmasıyla ihmale gelmez. PANA TAPAN geri alındıktan sonra formunu her geçen gün geliştirirken, denk rakipleri arasında şanslı konumdadır. SPONGE TEXT ise son 2.liğinde formunda gelişme göstererek değerlendirilmelidir.

 Altılım: (4.3.10.1.5.2) (6.8.1.2.13.9) (5.4.2.1) (4.6.5.9) (1) (5.10.12.13.3.11)

Benzer Haberler

Yorum yapın