At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Lozan Koşusu’nu SAADIN GÜCÜ zorlanmadan jokeyi H.Karataş ile kazandı

05 Şubat 2017 / 16:43   |   152 Okundu   YAZDIR
Lozan Koşusu’nu SAADIN GÜCÜ zorlanmadan jokeyi H.Karataş ile kazandı

5 Şubat Pazar günü İzmir Şirinyer Hipodromu’ndaki 5. koşuda son virajı bariyer dibinden el oynatmadan 2. durumda dönen SAADIN GÜCÜ son 400′den sonra liderliği alıp son 200′de jokeyinin kontrolünde orta kulvara açılarak zorlanmadan H.Karataş ile 1.37.10′luk derece yaparak kazandı.

Bekleme yarışı yapan ALPTUĞHAN son 200′den sonra bariyer dibinden yapmış olduğu ataklarıyla son 100′de SAADIN GÜCÜ birinciliği garantileyince dışındaki BARSKAN ile 2.lik ve 3.lük mücadelesinde yarım boy farkla yarışı 2. bitirdi.

Start ile birlikte BARSKAN’ın dışından gelen SAHİPBEY erken liderlik mücadelesine girince yarışı yüksek tempoda ön tarafta götürmek zorunda kalan BARSKAN, son 200′den sonra SAADIN GÜCÜ 1.liği garantileyince 2.lik ve 3.lük mücadelesinde içinden gelen ALPTUĞHAN’a son 50′de yarım boy farkla 2.liği verdi ve koşuyu 3. bitirdi. BARSKAN, ön tarafta sert liderlik mücadelesine bugün için girmese yarışı 2. bitirebilirdi.

SAHİPBEY son 800’den sonra kantarmayı ağzında kilitlemesi sonucu jokeyinin kontrolü dışında dış kulvara açılıp yarışı farklı şekilde sonuncu bitirdi.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler

Yorum yapın