At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Maiden 3 Yaşlı İngiliz safkan 1200 metre kum yarışları ile ilgili özel bilgiler

21 Şubat 2015 / 16:57   |   2453 Okundu   YAZDIR
Maiden 3 Yaşlı İngiliz safkan 1200 metre kum yarışları ile ilgili özel bilgiler

Maiden 3 Yaşlı İngiliz safkan 1200 metre kum yarışları ile ilgili özel bilgiler TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“Maiden 3 Yaşlı İngiliz safkan 1200 metre kum yarışları ile ilgili özel bilgiler” için 5 Yorum
 1.   İsim Soyisim : Kemal 21-02-2015

  günaydın, herkese şansı açık bir gün dilerim.. bu tarz istatistiki bilgiler sadece genel bir görünüm ortaya koyuyor , bir bilgi analizinden öteye geçmiyor düşüncesindeyim .. biz iştirakçilere fayda sağlayan, yarışları buna göre kurmamıza temel olacak bir bilgi değil .. çünki, istatistik verinin kendi içinde alternatifleri var , kazanacak atın o gün için hangi orana dahil olacağı belli olmadığına göre, bizler yine bildiğimiz tarza bağlı kalmak durumundayız.. başarılar dilerim..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : İlker Akyüz 21-02-2015

  Sevgili Kemal,
  Yukarıdaki yazından eleştri yaptığını görüyorum.. Önce buradaki bilgileri Türkiye’de benden başka analiz edip sunan kimse ben bilmiyorum.. Ayrıca bu bilgileri yarış camiasına sunarak sadece yardımcı olmaya çalışıyor tek bir kuruş ücret de almıyorum bunları söylemek istedim. Ayrıca istatistik bilgiler karar verme modelleri içinde en çok kulanılan yöntemlerden biridir. Buradaki bilgileri kullanarak hazılanacak 6′lı ganyan kupunları şasınızı artırabilir. Vede Altılı içinde birçok oyun türü var, onlar içinde bu bilgilere inanıyorsan değerlendrme yapabilirsin. Her ne olursa olsun emek harcanmış herşeye saygı duyulması gerektiğine inanan biri olarak, bu istatistiklerden yararlanarak fayda yaratmaya çalışan herkese başarılar dilerim.. Saygılar…

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  •   İsim Soyisim : BARIŞ 21-02-2015

   merhaba ilker bey sizin yarış dunyası dergisindeki yazılarınızı daha doğrusu guneydoğu illerindeki yarış koşan safkanların istatis lerinide okdum ve teşekkür ederim .. yararlı bilğiler için ..

   Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
   •   İsim Soyisim : İlker Akyüz 21-02-2015

    Sevgili Barış,
    Teşekkür ederim. Birçok analiz ve istatistik bilgilerle bu sayfada olacağım.. Çok daha detaylı Türkiye genelindeki yapılmış tüm yarış istatistiklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.. Görüşmek üzere iyi çalışmalar..

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : bulbay2535 21-02-2015

  Istatistiklere gore oyun kuran bir yarissever olarak, oyunu cozmek hem zevkli hem de emeginizin karsiligini almanin keyfi paha bicilemez.Emeginiz icin tesekkurler..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın