At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Mesafe Ayırt Etmeyen SIRKAYA Tek Yazılabilir “Cengiz Aydeniz / Pazartesi Bursa”

30 Haziran 2013 / 21:07   |   1686 Okundu   YAZDIR

 

Çim Pist Yarışları Kum Pistte Alındı

1. Ayak: İzmir’den hazır durumda gelecek olan BÜYÜK RÜZGAR ilk şanslı atım. Bir süre koşmasa da özenle hazırlanan LADY POLITE mesafesinde öncelikli rakibidir. Bu tip mesafeli çim pist yarışlarını seven PERHAN ihmale gelmez. Bu aralar idmanlarında dikkat çekmeye başlayan LANDROS farklı sonuç alabilir. Uyumlu binicis ile DIVINE FLEIRS göz önüne alınmalıdır. Geçen haftaki 2.liği başarılı olan EMRE KAAN değerlendirilmeye alınmalıdır. SECRET STORY yine bitirmeye çalışacak olup HOLD AT BAY kuponlara yazılmalı.

2. Ayak: Bir yarış koşup bu haftaki pist çalışmalarında adeta farklılaştığı görülen CESUR HİSAR gelişen nefesi ile en şanslı isimdir. Hayatının ilk yarışında etkili bir 2.lik yapan TANSAYGIN her geçen gün artan bir forma sahip bulunarak en yakın rakibi olup ayırt etmeyiniz.

3. Ayak: Bu tip mesafeli çim pist yaıışlarının etkili isimlerinden olan ÇALIŞKAN bir süre istirahatin ardından idmanlarında dikkat çekerek en şanslı isimdir. Çim pistte başarılı yarışlar koşabilen PESEN düzenli pist çalışmaları ile yakın rakibi olacaktır. İstanbul’dan kazanarak gelen ve 600 sprinti güzel olan GÜLZEYCAN mesafesinde koşacak olup kollanmalı.

4. Ayak: Bu tip uzun mesafeli çim yarışlarına yatkın bir isim olan AYHAN AĞA güzel formu ile başta önereceğim isimdir. İzmir çimindeki son 2.liği ile dikkat çeken SERKANCAN sevdiği pist ve mesafede koşacağı bu yarışta en yakın rakibidir. Kazandığı yarıştaki güzel formunu muhafaza eden SEMİHA SULTAN kusursuz hazırlandığı bu koşuda ihmael gelmez. Geçen hafta İstanbul’da koşup kazanma başarısını gösteren MY DAUGHTER bir diğer şanslı atımdır.

5. Ayak: Mesafe ayırt etmeden kum pistte başarılı koşan ve idmanlarında formda bir görünüm sergileyen SIRKAYA uygun rakipleri arasında tek yazılabilir.

6. Ayak: Bu pist ve mesafenin başarılı ismi olan BEST OF SERENAY ilk şanslı atım. 1000 galobu güzel olan QUEEN OF ESKİŞEHİR yakın rakibidir. Süratli bir stile sahip bulunan ULTRAVIOLET boş kalması halinde bitirebilir. 800 galobu güzel olan NORTHERN WARRIOR ihimale gelmez. Bu koşusuna kusursuz hazırlanan YELLOW APACHY bir diğer şanslı atımdır. Ankaar’dan hazırlanıp gelen KURUÜZÜM ve ONE OF A KIND sağlam kuponlara mutlaka yazılmalılardır.

 

(9.3.5.6.8.2.10.11.12)(4.7)(2.9.4)(1.4.8.6)(5)(2.1.4.3.5.10.6)

Benzer Haberler

Yorum yapın