At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

MİSAFİR AYGIR MÜRACAATLARI

23 Kasım 2016 / 14:35   |   603 Okundu   YAZDIR

MİSAFİR AYGIR MÜRACAATLARI

 

Kulübümüz Hara/ Aşım İstasyonlarında 2017 yılı aşım sezoununda misafir pansiyoner aygır statüsünde aşım yapacak aygırların (Arap/İngiliz) belirlemesi için kapalı zarf usulü yapılacak müracaatlar 19 Kasım 2016 Cumartesi günü kabul edilmeye başlanacaktır.

 

Hara/Aşım İstasyonu ve Hipodrom Müdürlükleri ile www.tjk.org internet sitemizden temin edilebilecek matbu formlar, aygır sahibi veya resmi vekili (ortak sahipli aygırlar için başvuru dilekçesinin her ortak tarafından imzalanması ya da ortaklar tarafından bir ortağa/üçüncü bir şahsa verilen vekaletnamenin müracaat dilekçesine eklenmesi gerekmektedir) tarafından doldurulup imzalanarak kapalı zarfa yerleştirildikten sonra zarfın üzerine “2017 Aşım sezonu ” ifadesi ile “aygır sahibinin adı/soyadının” ve  “aygır adının” yazılması 02 Aralık 2016 Cuma günü saat 16:00 ya kadar İstanbul Türkiye Jokey Kulübü Genel Müdürlüğü yazı işleri şefliğine diğer illerde ise Hara/Aşım İstasyonu ve Hipodrom Müdürlükleri Muhasebe Birimlerine teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Son başvuru tarihinde değişiklik yapılmayacak olup aygır sahiplerinin bu konuyu dikkate alarak başvurularının süresi içinde tamamlamaları gerekmektedir

 

Yapılan başvurular Türkiye Jokey Kulübü tarafından “Misafir Aygır Talimatnamesi” hükümlerine göre değerlendirilecektir

 

2017 Aşım Sezonunda

 

Karacabey, Mahmudiye, İzmit, Torbalı ve Silivri ünitelerimizde Kulübümüz tarafından hizmet verilecek olup kulübümüze yapılacak misafir aygır başvurularının bahse konu üniteler için yapılması gerekmektedir.

 

Seyhan Aşım İstasyonu ise Genta Makine İnş.Tur. ve Hav. San. Tic.Ltd. Şti. (Sn Fedai Kahraman ) tarafından işletilecek olup söz konusu Aşım istasyonuna başvuru yapmak isteyen aygır sahiplerinin 0530 407 50 99 numaralı GSM hattından Sn Çapan Özdemir ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

 

İlgililere ilanen duyurulur

 

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ

Benzer Haberler

Yorum yapın