At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kupasını FOBİ isimli safkanla kazanan Abdullah Kaya’yı ilk kutlayan At Sahibi Nabi Aksoy oldu

18 Şubat 2013 / 12:01   |   597 Okundu   YAZDIR

14 Şubat Perşembe günü Şanlıurfa Hipodromu’nda 5. koşuda At Sahibi Mustafa Kaya’ya ait FOBİ isimli safkan foto finişte ALZENGİNOĞLUM isimli safkanı geçme başarısı göstererek birincilik serisine bir yenisini daha ekledi.
Yarış sonrası yapılan kupa töreni sonunda kupayı At Sahibi Mustafa Kaya adına Antrenör Abdullah Kaya alırken tören sonunda At Sahibi Nabi Aksoy, Abdullah Kaya’yı tebrik ederek bir buket çiçek takdim edip ilk kutlayan isim oldu.
Antrenör Abdullah Kaya: “-Ekip olarak atımız FOBİ’yi itina ile bu anlamlı yarışa hazırladık. Mesafe kısa olmasına rağmen kazandığımız için mutluyuz. Bu güzel günümüzde At Sahibi Nabi Aksoy beni ilk kutlayan isim oldu. Kendisine bu güzel jest için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
At Sahibi Nabi Aksoy: “-Şanlıurfa ilinde böyle anlamlı kupa yarışlarının olması biz atçıları mutlu eden güzel bir olay. Edindiğimiz bilgilere göre Şanlıurfa Hipodromu’nda ışıklandırma projesi yakında hayat bulacak. Yeni başkanımız ve yönetiminden tek isteğimiz ilimizde çim pist yarışlarının yapılmasıdır. Allah’ın izni ile bugünleri ilerde yaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Ahmet Tuğ

Benzer Haberler

Yorum yapın