At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Son Yarışına Göre GLENDOR Kazanmaya Yakın “Faruk Demir / Cumartesi Adana”

22 Kasım 2013 / 17:18   |   1671 Okundu   YAZDIR
Son Yarışına Göre GLENDOR Kazanmaya Yakın “Faruk Demir / Cumartesi Adana”

1. Ayak: Bir süre aradan sonra başarılı bir yarış koşan ÖZKURUŞ ilk şanslı atım. Kuma yatkınlığının yanısıra bu yarışında dilbağı çıkartılan MERTYUSUF ve düzgün çıkması halinde KARSAVUL ATEŞİ rakipleri. Dinçlikle BÜYÜKBAŞ ihmale gelmez. FIRTINAHAN diğer şanslı atım olup SEDEFKAR kollanmalı.

2. Ayak: Her yarışını bir öncekinden daha başarılı koşan ŞUBATIN KIZI ve idman görünümü çok iyi olan SURHATIN KIZI ikilisi bence ayırt edilmeden yazılmalılar.

3. Ayak: Son yarışında Azaraks gibi kalite safkanın arkasından başarılı bir 2.lik elde eden GLENDOR bence tek yazılabilir.

4. Ayak: Hafta arası 2.liği başarılı olan YELLOW APACHY favorimdir. Üst üste kazanan COFFEE BEAN ve idman durumu iyi MY PRINCESS yakın rakipleri olup YENİ GELİN ihmal edilmemelidir.

5. Ayak: Perşembe 800 galobunda dikkat çeken CIGO en şanslı atım. Formda JUNIOR PIANIST ve kumda kalitesini belli eden ABRAJ en yakın rakipleri olup KUZEY ise ihmal edilmeye gelmez.

6. Ayak: Son koşusu ölçü olmayan DELİ DUMRUL ilk şanslı atım. Çimci safkan AFFAN ve mesafeyi seven ABAKAY en yakın rakipleri. GÜMÜŞSOY ihmale gelmez. Çimci CANÖZÜMLÜ ve son yarışını kazanan CİHANEFE iddialılar.

 Altılım: (10.5.2.4.9.8) (4.3) (5) (4.3.6.2) (2.3.1.6) (7.6.15.1.10.11)

Benzer Haberler

Yorum yapın