At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TJK 2018 yılı bütçe kongresi 23 Aralık Cumartesi günü yapılıyor

02 Aralık 2017 / 10:07   |   1103 Okundu   YAZDIR

1 Ocak’tan itibaren yasa gereği TJK, Varlık Fonuna geçmesine rağmen 2018 yılı yarış programı ve bütçesini TJK gerçekleştirecek. TJK’nın özelleştirmesiyle ilgili 1 Ocak tarihine kadar özelleştirmenin gerçekleşmemesinden dolayı TJK özelleşinceye kadar veya Varlık Fonu özelleştirmekten vazgeçmesi halinde yine TJK ile anlaşmaya varılacak olup var olan sistem devam edecek. Varlık Fonu’nu şu an başkanı bulamayıp vekaleten yönetilirken, yeni varlık fonu başkanı belli olduğu zaman süreç netlik kazanacak. TJK 2018 yılı bütçe kongresi 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Veliefendi Hipodromu’nda yapacaktır.

Aldığımız duyumlara göre İddaa’nın da 2018 yılında anlaşması bitecek. Milli Piyango, Sayısal Oyunlar, İddaa, At Yarışlarının tek pakette özelleştirilmesi gündemde. TJK’nın özelleştirilmesinde TJK dahil iki firma şu an gündemde olurken, paket halinde tüm şans oyunların şartnamesi açıklanmadan TJK yetkilileri ve diğer firma nasıl bir yol haritası çizer, yaşayarak hep beraber göreceğiz.

Veliefendi Hipodromu’nda yenilenen sentetik pistin yılbaşına kadar yetişmeyeceği söylentileri tamamen asılsız. Ganyan bayilerinin zor günler yaşadıkları bilinirken ganyan bayi primlerinde bir artış olması beklenmiyor. Sözün özü at yarışlarının yeni yılda aksaması söz konusu değil.

Kemal AKYER

Benzer Haberler
“TJK 2018 yılı bütçe kongresi 23 Aralık Cumartesi günü yapılıyor” için 1 Yorum
  1.   İsim Soyisim : Erhan 02-12-2017

    Bu nedir yaa hem bayilerin primlerini artirmayi dusunmuyeceksiniz, hemde olur olmaz bayilik verip bayilerin hasilatlarini dusureceksiniz. Verdiginiz bayiliklerle cirolarin arttigi yok birakin kardesim adamlar az yurusun. Verdiginiz bayilikler yuzunden hasilatlarimiz gunden gune eriyor. Ya bayilik vermeyin yada bayi primlerini iddaa bayileri gibi %7 yapin

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın