At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TJK, basına Okçular Vakfı’nda kahvaltı veriyor

17 Ekim 2017 / 09:20   |   242 Okundu   YAZDIR

Türk kültüründe çok önemli bir yere sahip olan “At”, günümüzde sosyal ve kültürel olduğu kadar ekonomik anlamda da ülkemizin büyük sektörlerinden biri olmayı sürdürüyor. Bu vesileyle, Uluslararası bağımsız denetleme kuruluşu Deloitte, Türkiye’nin en büyük bacasız endüstrilerinden olan Atçılık sektörünün mevcut durumu, gelişmesi ve global standartlara kavuşması adına yapılacak adımları belirlemek üzere geniş çaplı bir araştırma gerçekleştirdi.

Çalışmanın sonuçlarını ve sektörün 2023 hedeflerini; atçılığın en büyük paydaşları olan Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Yasin Kadri Ekinci, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Dr. Hakan Kazancı ve Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Atıf Bülent Bora’nın katılımıyla sizlerle paylaşmayı arzu ediyoruz.

Bu amaçla 18 Ekim 2017 Çarşamba günü; Sultan II. Bayezıd döneminde yaptırılan, 2013 yılında Yüksek Mimar Sinan Genim tarafından gerçekleştirilen restorasyonla geleneksel spor dallarında önemli bir yeri olan okçuluk sporunun gelişmesine ciddi katkılar sağlayan Okçular Vakfı’nda gerçekleşecek kahvaltıya basını da davet etti.

Tarih: 18 Ekim 2017, Çarşamba
Saat: 10:30
Yer: Okçular Vakfı
Adres: Keçeci Piri Mahallesi, Fatih Sultan Minberi Cad. No:1 Beyoğlu/İstanbul
Benzer Haberler

Yorum yapın