At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TJK naklen yayın spikerleri ne yapmak istiyorlar?

05 Temmuz 2017 / 11:00   |   1222 Okundu   YAZDIR

4 Eylül Salı günü Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda 7. koşuda VASILY, LAGRIMAS ve FLY GIRL fotoya yakın aralıklarla girerek boyun – burun farkıyla yarışı tamamladılar. Yarış spikeri direkt olarak VASILY 1., LAGRIMAS 2., ve FLY GIRL 3. bitirdi dedi. Burun farkı biten koşunun sonucunu varış hakimlerine bırakmayan naklen yayın spikeri ne yapmak istedi?  Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“TJK naklen yayın spikerleri ne yapmak istiyorlar?” için 5 Yorum
 1.   İsim Soyisim : ONUR K. 05-07-2017

  Bazen çok abartıyorsunuz, spikerlere takık olduğunuzu düşünmeye başlıyorum. Bu kadar güzel haberler yaparken arada paranoyakça takıntılı haberler yapılmasına şaşırıyorum. yarışı izlerken bende spiker gibi sıralamayı gördüm. 1. ile 2. arasında boyun farklı var, spikerler boyun farkını göremeyecekse hiç yarış anlatmasınlar daha iyi.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : naci demir 05-07-2017

  Koşuyu anlatan Yüksel Saymaz bana göre Tanzer Parlar ile birlikte TJK’nın elindeki en iyi 2 spiker. Gayet de güzel anlatmış fotoya bırakılacak bir durum göremedim ben. 1-2-3 net olarak gözüküyor. Emin olmasa mutlaka daha farklı şekilde anlatırdı. Kendini durduk yere niye ateşe atsın. Zaten 4. lük için kararı varış hakemlerine bırakmış ki bu da çok doğru tercih. TJK spikerlerinin yanlışları oluyor özellikle doğu yarışlarını anlatan bir tanesi var ki tam evlere şenlik ve bazen gerçekten de fotoya bırakılması gereken yarışların sonuçlarını net şekilde ilan edildiği oluyor ama burada öyle bir duurm yok. Biraz zorlama ve gereksiz bir haber olmuş.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : bldplt 05-07-2017

  Fotoluk bir durum yoktu abartmayalım.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : özkan 05-07-2017

  gayette güzel anlatmış niye bu kadar hassas davranıyorsunuz anlamadım arkadaşında dediği gibi yüksel saymaz o 1000 tanede bir kere hata yapar bizde ona razıyız çok gerilmeyin yani.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 5.   İsim Soyisim : cevdet 05-07-2017

  sıralamayı doğru bir şekilde söylemiş tebrik etmek lazım burun farkıyla biten yarışın 1.2.3 sırasını hemen ilan etmek kolay iş değil.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın