At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TJK Spikeri’nin GAFFI

02 Mayıs 2014 / 20:48   |   5395 Okundu   YAZDIR
TJK Spikeri’nin GAFFI

01 Mayıs Perşembe günü İzmir’de yapılan 1.koşu’da TJK Spikeri büyük bir gaf işledi. İzmir’de 1.koşunun son metreleri oldukça keyifli bir yarışa sahne oldu. Yarışı 8 numaralı ÇAKOMO isimli safkan kazandı. İkinci ise FALCAO isimli safkan oldu. Buraya kadar herşey normal fakat TJK Spikerinin yarışı üçüncü bitiren 12 numaralı TORUN ANGEL ile 7 numaralı YEPYENİ arasındaki burun farkla biten üçüncülük mücadelesinde kendi özveri duygusuyla atların yerini yanlış söylemesi oldu. Her insan gibi spikerlerde hata yapabilir. Ama TJK Spikerlerinin de  çok net göremediği finişlerde bir yorum yapmaktansa sonucu yarış hakemlerinin kararına bırakmaları daha mantıklı olacaktır. Yarışseveri yanlış yönlendirmek ileride çok daha büyük sorunlar getirecektir. Belki bir çok yarışsever radyo başında naklen dinlediği koşu sonucunu spikere güvenip  kuponunu o an yırtabilirdi, hatta bu koşuda değildi bir çok bahis türünün yer aldığı bir koşuda böyle bir hata olsa inanın bir çok yarışsever çok zor durumda kalır. O yüzden bu tür tam net olarak göremediğiniz finişlerde kararı Komiserler Kurulu’na bırakın. Kimseyi de yanıltmayın. 

Benzer Haberler
“TJK Spikeri’nin GAFFI” için 6 Yorum
 1.   İsim Soyisim : Savtekin Taşdemir 02-05-2014

  İzmir’deki spikerlerden Tanzer Parlar ve İsanbuldan Erkan Taç bağırarak yarış anlatınca iyi anlattıklarını sanıyorlar ama çok bağırmak iyi değil. Düzgün cümlelerle fzla bağırmadan yarış anlatsalar çok daha iyi olacak. Bu arkadaşın sesini tanımıyorum ama belli İzmir olduğuna göre Tanzer Parları örnek almış ama olmamış. Daha dikkatli olmalılar.Erkan Taç ve Adana’daki Adnan Tunç malesef yarış anlatırlarken hiç tt vermiyorlar

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  •   İsim Soyisim : tg 02-05-2014

   Tanzer Parlar hakkında tam tersini düşünüyorum,bence mükemmel yarış anlatıyor ve onun anlattığı yarışları izlemek ayrı keyif oluyor

   Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : yüksel zorluer 02-05-2014

  BRAVO BU YÜREKLİ KARDEŞİME. HATA MUTLAKA OLUR, AMA % 99 KAZANANI BİLİR VE SÖYLER. BU DA ÇOK HOŞ VE KEYİFLİ BİR DURUMDUR. BİRAZ TECRÜBESİ OLAN HER YARIŞSEVER FOTO OLAN YARIŞLARIN KAZANANI GÖZLEDE ÇOK NET AYIRT EDEBİLİYOR, BUNU SPİKER KARDEŞLERİMİZ EMİNİM DAHA BAŞARILI YAPACAKTIR.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : cem 02-05-2014

  tanzer parler tjk tarihinde gelmiş geçmiş en iyi spiker yarişlara ayrı bir zevk veriyor

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : Akay DEMİRER 02-05-2014

  TJK ‘da yarış spikeri arkadaşlar çok başarılı,ama ülkemizde 99 doğruyu 1 yanlış götürür,yıllar evvel Ali Kayakıt arkadaşımız da inanılmaz hata yaparak birçok tutmuş kuponun yırtılmasına neden olmuştu.Hata yüzdesi %’de 1 bu da spiker arkadaşların ne denli başarılı olduğunu gösterir,siz ona değil de padokta yarış sonrası 1.gelen atın fotoğraf çekme anında o karede yer almak isteyenlerin üstüne başına bir bakın ,padoğa girmek o kadar kolay mı?

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın