At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TJK’nın olağanüstü 2017 bütçe kongresi 25 Aralık Pazar günü yapılacak

11 Aralık 2016 / 17:14   |   234 Okundu   YAZDIR

TJK, olağanüstü 2017 bütçe kongresini 25 Aralık Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’ndaki Şeref Salonu’nda saat 10.30’da yapma karar aldı. TJK Asli üyelerinin oylamaları ile Ekinci Yönetimi’nin 2017 yılı bütçesi, kongrenin ardından 5 gün içerisinde YKK’ya gidecek ve Bakan onayına sunulacak. Son tarih, 31 Aralık Cumartesi gününe kadar onaylatılacak, 1 Ocak 2017 Pazar yarışları başlayacak. Yarış ikramiyelerine artış olacak mı, tüm hipodromlarda traküs sistemi hayat bulacak mı 2017 yılı bütçe kitabında yer alıp almayacakları 25 Aralık Pazar günü netlik kazanacak.

Benzer Haberler
“TJK’nın olağanüstü 2017 bütçe kongresi 25 Aralık Pazar günü yapılacak” için 3 Yorum
 1.   İsim Soyisim : metin kaçmaz 11-12-2016

  BAKANLIK TJK NIN ELİNDEN BAHİS OYNATMA YETKİSİNİ ALMALI VE ÖZELLEŞTİRMENİN YOLUNU AÇMALIDIR,DEVLET ELİYLE KUMARA İZİN VERİLMEMELİDİR.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  •   İsim Soyisim : Mehmet korkmaz 11-12-2016

   Bu işi TJK dan başka kimse yapamaz ve devlette bu işin farkında. Senin gibilerinin isteğiyle özelleştirme felan olmaz. Senin kesin tjkya karşı bir kuyruk acın varki tjknın özelleştirmesini istiyorsun. Kusura bakma ama daha çoook Beklersin özelleştirmeyi.

   Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : gazgin ulus 11-12-2016

  Türkiye Jokey Kulübünün gece gündüz mesai yapan bayileri satışları üzerinden prim artışı beklemekte ve bu beklentileri tüm yarış camiası tarafından destek görmektedir.Umarım yapılacak olan bütçe görüşmelerinde aklıselim tjk asli üyeleri bu konuyu gündeme taşırlar,işletme maliyetlerinin en yüksek düzeye çıktığı bu ve bundan sonraki dönemde artık ganyan bayileri bu yükü taşıyamazlar,umarım kendileri batarken tjk’yı da peşlerinden sürüklemezler,durum hiç iç açıcı değil.Bunun en önemli göstergesi,ganyan bayileri yönetmeliğinde “bir yıl içinde 10 kez yarış hasılatını geç yatırmanın bayiliğin iptali”nedeni olduğunu bilmelerine rağmen,yüzlerce bayi perşembe günü yarış hasılatlarını “herşeye rağmen” geç yatırmaktadır.(cuma günü yatırıyorlar ve 10 kez geç yatıran bayilerin bayilikleri bitecek.)TJK yönetimi bunu uygulamak zorunda çünkü “ganyan bayiliği yönetmelik” emri.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın