At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Türk safkanı Graystorm’un (G2) Al Fahidi Fort Koşusu’na kayıtları gerçekleşti.

16 Ocak 2017 / 14:43   |   303 Okundu   YAZDIR

Türk safkanı Graystorm’un  (G2) Al Fahidi Fort Koşusu’na kayıtları gerçekleşti.  

 Graystorm’un 25 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Dubai World Cup günü koşularına katılma rotasındaki ilk hedefi, Al Fahidi Fort Koşusu’nda start almaktır. 19 Ocak günü Meydan Hipodromu‘nda çim pistte 1400 metrede koşulacak yarışın toplam ikramiyesi 250 bin dolar birincilik ikramiyesi ise 150 bin dolar olarak belirlendi.

Safkanımız Graystorm’un yanı sıra, 10 atın daha bu koşuya kaydı yapıldı. Koşuda Graystorm’a Gazi Koşusu’nda da binicisi olan jokey Ahmet Çelik binecek. Deklareler ise 17 Ocak günü gerçekleşecek ve koşu saati de belli olacak.

Graystorm’un sahibi Ahmet Güzelocak kayıtlar sonrası şunları söyledi “17 Ocak Salı sabahı 600 metrelik yarış sprinti ile hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Geldiğimiz günden bu yana hazırlık sürecimiz mükemmel geçti diyebilirim. Atımızın mevcut form durumu bizi memnun ediyor ve umut veriyor. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için ekip olarak ben de dahil olmak üzere Meydan Hipodromu’nda olacağız. Bize gerek arayarak, gerekse sosyal medya üzerinden desteklerini esirgemeyen herkesin dualarını bekliyoruz, Allah utandırmasın.” TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci’de bu önemli yarışta Dubai Meydan Hipodromunda bulunarak yarışı yerinde izleyecektir.

Koşu kaydını görmek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“Türk safkanı Graystorm’un (G2) Al Fahidi Fort Koşusu’na kayıtları gerçekleşti.” için 1 Yorum
  1.   İsim Soyisim : bldplt 16-01-2017

    ayakları düz bassın ülkemizi en iyi şekilde temsil edip ve final günü koşmayı hak ederler.

    Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın