At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

TURKISH ATTACK Uygun Grupta Tek Yazılabilir “İhsan Bilgili / Salı Ankara”

01 Temmuz 2013 / 15:16   |   2547 Okundu   YAZDIR

1. Ayak: Bu tip mesafeli kum pist yarışlarına yatkın bir isim olan KAZUMA başta önereceğim isimdir. Her yarışını bir öncekinden daha başarılı koşan HERECOMES THE RAIN öncelikli rakibidir. Bu koşusu için güzel bir hazırlık devresi geçirmiş olan KAMKAM lehine mesafede ihmale gelmez. Önde boş kaldığı yarışlarda başarılı koşan ve 800 galobu güzel olan HAYAL bitirebilir. Son koşusu ölçü olmayan ORDUNARIS PROF etkili sonuç alabilir. Uygun kilo avantajına sahip bulunan BORASON canlı idman durumu ile takibe alınmalıdır.

2. Ayak: Pist ayırt etmeksizin bu tip rakipleri arasında başarılı yarışlar koşan ve idman durumu gayet iyi olan TURKISH ATTACK uygun grupta tek yazılabilir. Çime yatkın olan BEN SALVADOR ve MASAI MARA bugün için yakın rakipleridirler.

3. Ayak: Çim pistte mesafe ayırt etmeden başarılı yarışlar koşabilen ve Pazar sabahı 1000 galobunda formda görünüm sergileyen DOĞAN MAHMUT süratli stili ile birinciliğe en yakın isimdir. Başarılı son koşuları ardından idmanlarında gayet iyi durumda görünen yOLCU BEY en yakın rakibi olup bence bu iki tay ayırt edilmeden birlikte kuponlara yazılmalılar.

4. Ayak: Adana kumundaki hayatının ilk yarışını kolay bir şekilde kazanan COŞKUNGIRL ilk şanslı atım. Bugüne kadar koştuğu yarışları başarılı SEHER CAN öncelikli rakibidir. Geçen haftaki 2.liği başarılı olan BENGÜLAY güzel formu ile ihmale gelmez. CEPHEI yarış koştukça daha iyi duruma gelirken SUNDAY sağlam kuponlara yazılmalıdır.

5. Ayak: Grubun formda ve ismi olan SANİYEM bu kez kazanabilir. Pist ayırt etmeyen ROYAL TOZAN ölçü olmayan son koşusu ile yakın rakibidir. Her geçen gün farklılaşan BANA İNAN bir diğer şanslı atım olup kendisine göre grupta koşan ALWAYS DELFINA iddialı isimler.

6. Ayak: Kazandığı yarıştaki güzel formu süren TAYCAN’a ilk şansı veriyorum. Kaliteli safkan BALBEY 1000 güzel galobu ile yakın rakibidir. Formda safkan TURABİ ihmale gelmez. ÖZHAKAN bu tip mesafelerde etkili koşabilirken süratli safkan KOŞAN ARTUN bitirmeye çalışır. Önde boş kaldığı yarışlarda zaman zaman etkili koşabilen KAYA PINARLI göz önüne alınmalı. Son 2.liği ile beğeni toplayan ZATIŞAHANE, idman durumu iyi olan IŞILILGAZ, gücü nispetinde başarılı koşabilen TUNAHANBEY ve son koşusu ölçü olmayan FERİSU sürprize müsait görünen yarışta kuponlara yazılmalılar.

 

(3.4.2.1.7.12)(10)(1.9)(2.1.3.4.6)(12.8.5.2)(2.9.5.1.3.4.8.7.6.12)

Benzer Haberler

Yorum yapın