At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

ULAN BATOR neden tabela dışı kaldı?

06 Ağustos 2017 / 10:47   |   1172 Okundu   YAZDIR

4 Ağustos Cuma günü Bursa Osmangazi Hipodromu’nda 6.koşuda günün en güvenilir safkanlarından ULAN BATOR  Selim Kaya ile 6 safkanın koştuğu yarışta tabela dışı kalmasının sebeplerini yaptığımız araştırmada atın ilgilileri ilk kez Bursa çim pistinde safkanın koştuğunu, start girişinde kapağın altında kaldığını, sahanın start aldığı diğer hipodromlara göre ters olması ve güzelim çim pisti bozarak çok kötü bir çim pist meydana çıktığını, safkanın bunlardan etkilendiğini, yarıştan sonra at hastanesinde yapılan tetkiklerde safkan da hiçbir şey çıkmadığı ve sağlık durumunun çok iyi olduğu, safkanın tabela dışı kalmasına şaşırdıklarını dile getirirken yarış içerisinde anlık bir sorun yaşamış olabileceği gibi Bursalı atçıların, antrenörlerin, Bursa’da at binen jokeylerin, aprantilerin, Bursa’da çim pistin kötü olduğunu, iki jokey çıkıp Bursa çim pist iyi demesine biz de şaşırdık serzenişlerinde bulunduklarını da değinmek istedik.

Koşunun videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“ULAN BATOR neden tabela dışı kaldı?” için 8 Yorum
 1.   İsim Soyisim : emrah 06-08-2017

  selim kaya nın huyu at birinci olmuyorsa hemen enseye basar..yine de her zaman seni tek geçerim. SELİM KAYA

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : serkan gedik 06-08-2017

  Halis karataş efendi çim pist çok iyi diyor tjk tvde yayınlıyorlar karataşmı her gün at biniyor o pistte o kimki dediği referans oluyor o kadar kişi pist kotu demesine rağmen.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  •   İsim Soyisim : bekir 06-08-2017

   HALİS KARATAŞ EFENDİYİ BEĞENMİYORSAN ALTILI OYNAMAYACAKSIN KOÇUM

   Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Emrh ozcn 06-08-2017

  He sen bozuk cimde koştun kazanan at düzgün cimde attada bi sıkıntı yok e o zaman versinler sana ikramiyeyi koşma iki jokeymi biri yılların jokeyi diğeri en büyük efsanesi sizin bildiğinizi çoktan unutmustur

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : Kemal 06-08-2017

  Iki jokey öylemi! O jokey istatik anlamda her anlamda en iyi ! Bu sitenin h.karatasla ne alıp veremedigi bilmiyorum ama gorunen bir problem var.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 5.   İsim Soyisim : serkan gedik 06-08-2017

  Ne alakası var siteyle halisin ya ordaki bin tane jokey pist kotu diyor sitemi diyor bunu.hangi istatistikmil bu halis bir numara dediğiniz 27 favori taya binmiş gazi koşularında 6 tane kazanmış Ahmet çelik 7 binmiş 3 kazanmış istatistik bu.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
  •   İsim Soyisim : kemal 06-08-2017

   27 kere hepsi favori ? öyle mi icinde 1.05ler oldugu gibi 47 ganyanli bindigi , sansi olmadigini bilip hatir icin bindigi (cessy- bold bid -golden hawk -golden knight -karapolat), daha evvel binip kazandigi icin ve sadece bir kosu icin ati satmak istemedigi icin bindigi ( azaraks- wolf prince-) gibi hatir icin bindigi atlarida favori yaptin ! pershingle kendi hatasindan kaybetti, lyra-cakal carlos -arsenicle de burun basla kaybetti . iyi bir istatistik yaparsan favori olarak bindigi 15-16 isim var 6 kere kazanmis -4 ikincilik-3-4 kerede 3 lük ve tabela yapmis. a.celik ´in gazide sansi süper hem yetenegi hemde sans eklenince sonuc bu ,o yüzden müminin gazi sansi ahmete gecti diyorlar , lakin genele bak bindigi at sayisi yada acik yaris ve kazanma oranina ! sadece gazi kosusuyla olmuyor , herkes halisi kollar gazide ama herkes ahmetini kollamaz kollamiyor.he bundan sonra kollarlar. g.saray en cok kup alana en basarili takimdir ama fenerbahce g.sarayidan ikili maclarda daha üstün ama kupalar g.saraya gidiyor !!!! halisin 22000 kosuda 6000 birincilik %27lik gibi muhtesem bir oran istatistigi var ahmetin ise yaklasik 11ooo kosuda sadece 1750 kosu kazanmis oran sadece %16da kalmis. hemen demeyin halise hazir at veriyorlar ! herkes hazir ata biniyor ama halis ata binince ganyan 1`e düser attan dolayi degil halisten dolayi.sonrada kazandi mi “bak hep hazir atlara biniyor ” ! halis insin attan ganyani 2-3-4lere düsüyor .eger sadece gazi ile konussaydik herseyi mümin cilgin en büyük derdik ama ekrem kurt var degil mi ? s.akdinin kac gazisi var ? ama büyük jokey degil mi ? halis hazir ata binmiyor o atlar halise geliyor !hersey alinteridir ,bos bosuna atlari halise selime ahmete vermezler hakeden alir. semend örnegi mesela ; halis bu sene 24e yakin acik yaris kazandi ahmet celik 14 ? bu da istatistik

   Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 6.   İsim Soyisim : serkan gedik 06-08-2017

  Kimlerle konuşuyoruz ya hee hee bold bide halis bindi çok hatır için at binmiştir Karataş araştır bir öğren öyle gel sabırlıya niye binmedi son yarışında.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın